Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

koncerti

Featured Replies

On 15.8.2022. at 21:43, Nevernik said:

Hercules & Love Affair

NS. 02.09. Kineska četvrt (besplatno).

 

 

 

 

 

Da te podsetim.

 

 

 

Niko nije gledao Rundeka?

 

Sutra Bostonski davitelji.

  • Replies 10.6k
  • Views 927.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • kakvi su to ljudi...   posle bg koncerta u areni mislim 2011 sam prisao 3D-ju i rekao mu da imam divnu drugaricu koja boluje od teske depresije i da veceras nije mogla da bude tu da ih vidi.

  • Ian Mancunian
    Ian Mancunian

    Massive Attack sinoć posećeni i pronađeni veličanstveni, kao i uvek! Imao sam dvojbu da li da se cimam do Bristola, ali nakon noćašnjeg iskustva, gorko bi zažalio da nisam. Jer uvek je najbolje kući

  • Ian Mancunian
    Ian Mancunian

    Oasis na Wembliju, u sredu. U nekim momentima je izgledalo da će se stadion raspolutiti na pola - 80k ljudi koji dva sata, ni jedne sekunde ne staju sa horskim pevanjem, skakanjem, grljenjem i nekom g

Posted Images

Ko zeli na Pixies, neka se javi na PM, imam kartu viska.

23 hours ago, Ras said:

Da te podsetim.

 

 

Zahvaljujem 😎

 

To sam već dogovorio sa ljudima, ubacio podsetnik u mobilni...male su šanse da zaboravim. Mada, ko zna :)

Arrested Dvlpmnt su u Bgd 1. sep.

Bitef Art Caffe organizacija, letnja scena.

Divan koncert Piksiz...Meni srce puno :)

Huteneni Hibrid fest
Petak 2. septembar 20h
KC Grad | FB event
1000/1200rsd

Huteneni-Hibrid-baner-1536x804.jpg

- Tamada (Gruzija)
- Rush to Relax (MKD/Slo)
- Lenhart Tapes ft. Tijana Stanković
 

 

10 hours ago, ronin said:

Divan koncert Piksiz...Meni srce puno :)

Puno mladih odusevio sam se... Bone Machine rasturili... Odlican Profi Koncert, Tenk Pixies i Franck!

On 28.8.2022. at 22:36, Ras said:

Niko nije gledao Rundeka?

Ja, i to dva puta (nije bez vađenja, petak sam preskočio)... Što bi Bakli rekao za Nusrata, "Darko, he's my Elvis".

Edited by papapavle

 

C.W. Stoneking, Paddington RSL, 25. avgusta - RSL (Returned Service League) je nešto kao nekadašnji Dom JNA ali u praksi više kao mesto gde se po spoljnim predgrađima ide na jeftinu klopu, gledanje utakmica na velikim ekranima i igranje poker aparata. Ovaj je u centru i odskora je promenio upravu tako da sa ozbiljnim kuvarima klopa malo bolja (i dalje jeftina), svejedno ovaj koncert je doveo ipak malo drugačiju, tj. alternativnu ekipu jer po RSL-ima obično sviraju više strejt r'n'r.  C.W. je ovog puta za razliku od nastupa koji sam pre sedam godina gledao u klubu Univerziteta koji je sličnih gabarita i sličnog šanka nastupio sa svojim "primitivnim trubama" (tad je bio samo sa basistom, bubnjarem i odličnim sestrama Bul), što je njegovo pravo bučno podrivačko izdanje, naročito kad basista bas zameni tubom. Sa veslanjem oko ritma dostojnim Luja Armstronga, glasom i doskočicama dostojnim Toma Vejtsa, pri čemu je taj neki vudu vajb američkog juga obogaćen australijskom slanovodnom varijantom iz okoline Darvina, odlično uživanje - uz samoironično prozivanje Nik Kejva i njegove Murder Ballads plus Red Right Hand pred svoju Love Me or Die ("I'll give you a murder ballad, they even took it for a film, it was a Dutch guy jerking on screen").

 

rBUF873.jpg

 

Bdj9AIr.jpg

 

ROi9DQh.jpg

 

oLdHVN3.jpg

 

(za ilustraciju kako CW zvuči - "Love Me or Die")

 

 

SaE

puštala se njegova muzika kod nas na radiju dok samo imali radio stanice

Edited by slepa živana

18 minutes ago, slepa živana said:

puštala se njegova muzika kod nas na radiju dok samo imali radio stanice

Drago mi je da čujem, ja sam uspeo jednog svog ortaka iz majčice da zainteresujem za C.W.-a i svideo mu se, tada (pre možda 10 godina) nije bio čuo za njega. Ovde sam pominjao taj klub i C.W.-jev koncert na Sidnejskom univerzitetu, tada niko nije reagovao, doduše nije muzički deo foruma (taj post ima dobar opis nekih mesta sa kojih sam u skorije vreme kačio fotke).

 

SaE

6 minutes ago, Gojko & Stojko said:

Drago mi je da čujem, ja sam uspeo jednog svog ortaka iz majčice da zainteresujem za C.W.-a i svideo mu se, tada (pre možda 10 godina) nije bio čuo za njega. Ovde sam pominjao taj klub i C.W.-jev koncert na Sidnejskom univerzitetu, tada niko nije reagovao, doduše nije muzički deo foruma (taj post ima dobar opis nekih mesta sa kojih sam u skorije vreme kačio fotke).

 

SaE

deluje kao da ga je ovaj album jungle blues proslavio. ovde se vrtela love me or die, mi smo je zvali matilda :) kačila sam ga i ja, zbog forumaša matilde :D

moja majka obožava toma vejtsa, pa kad je ovo čula na radiju naterala me da joj narežem "traku". sećam se da sam skidala po jutjubu. vrtela ga je dan i noć.

genijalac je. kao da je ispao iz vremeplova.

mi smo po glasu sa radija mislile da je neki krezavi deda bluzer, pa smo se iznenadile kad smo videle da je, u to vreme, mladić plavojko :lol:

Šta ima dobro u narednih mesec dana u Beogradu?

 

Ima li nekog nepusackog mesta za koncerte u medjuvremenu? :ph34r:

17 minutes ago, slepa živana said:

deluje kao da ga je ovaj album jungle blues proslavio. ovde se vrtela love me or die, mi smo je zvali matilda :) kačila sam ga i ja, zbog forumaša matilde :D

moja majka obožava toma vejtsa, pa kad je ovo čula na radiju naterala me da joj narežem "traku". sećam se da sam skidala po jutjubu. vrtela ga je dan i noć.

genijalac je. kao da je ispao iz vremeplova.

mi smo po glasu sa radija mislile da je neki krezavi deda bluzer, pa smo se iznenadile kad smo videle da je, u to vreme, mladić plavojko :lol:

Imam onda odavde preporuku za novu "traku" za tvoju mamu - Pugsley Buzzard, nisam imao sreću da ga gledam uživo, ali kad ga ponekad pustim u kući moja žena (koja inače obožava Toma Vejtsa a dosadi joj moj džez koji se uglavnom vrti na glasnom mestu kuće) ne  primeti razliku i zahvali mi se što sam joj pustio Vejtsa dok radi :cool:

 

SaE

12 hours ago, I*m with the pilots said:

Šta ima dobro u narednih mesec dana u Beogradu?

Moonchild

7. oktobar

BITEFARTCAFE

 

 

Edited by klimt

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.