Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

ako sam dobro shvatio, biće kraftwerk i u bg-u, samo da se dogovore ko će kome da otme koncert.
majo, siguran sam da bi bila dobra svirka, pisaću da pitam da li dolaze kod nas na bliski istok. hvala :*

Link to comment
  • 2 weeks later...

Slusao je neko mozda Clan of Xymox uzivo a da je skorijeg datuma? Da li i dalje zvuce dobro?

 

 

 


Karte kupljene za oktobar i na snazi je neizdrz, mada iskreno poslednji album ili dva nisam nesto ispratila - nisu mi prijali u momentu. Mislim da su najavili koncert iz dva jasna dela za celu turneju ovde, prvi deo ce biti novi album a drugi valjda omiljene stare pesme. Izbrisah mejl u kom je bilo tih detalja a sada ne nalazim na sajtu. Da li je bilo tako i kod tebe? Koliko su inace karte? 44 evra kod mene za neVIP mesta.
 
Slusala sam ih isto tako 2005. :) izgleda mesec i kusur dana posle tebe. I dalje mi je to jedan od najlepsih koncerata na kojima sam bila. Predgrupa su bile Amiina, koje sam tad prvi put cula. Bio je u jednom pozoristu u NYC, sedela sam na stepenicama jer sam ulovila dodatne karte koje su pustili posto su prodali celu salu tj. sedista, i to je bilo dobro jer ne znam kako bih stojecki podnela sve a pritom je bilo i neceg intimnog na tim stepenicama. Imam audio snimak tog mog koncerta, secam se da sam ga nasla preko fanovske mejling liste ^_^

 

Ne mogu da kazem da li su preksinoc Siguri zvucali bolje nego pre 12 godina, ali ono je takvo blazenstvo i beskrajno uzivanje. Nisu se koncentrisali previse na novije stvari tako da su svi mogli da uzivaju, tj. nisu radili kao npr. Portugal. The Man pre tri nedelje koji su dosli i svirali samo novi album i par sa prethodnog, a imaju zilion stvari iza sebe. To me je onako, kao velikog ljubitelja, lose pogodilo.

 

Jos uvek mi Islandjani zavijaju prijatno u glavi ^_^ Zavrsise isto sa poslednjom pesmom sa (), bas kao i tad davno. Mislim da im je to standard, ne smeta uopste

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

kasno sam se setio da pitam ovde

 

odnosno, zakasnio sam inače. pokušao pre par nedelja da kupim karte za Kejva, ali nema više partera i nižih tribina, samo skroz gore, što ću preskočiti, pošto imam beš bezveze iskustva (nit se čuje kako treba, niti vidi išta)

 

e, sad, ako neko zna nekog ko ima ima ulazinicu - dve viška, prava sam adresa. i da li možda da očekujem da će se to veče ispred pojaviti tapkaroši i ima li smisla kupovati kod njih?

 

hvala

Link to comment

kasno sam se setio da pitam ovde

 

odnosno, zakasnio sam inače. pokušao pre par nedelja da kupim karte za Kejva, ali nema više partera i nižih tribina, samo skroz gore, što ću preskočiti, pošto imam beš bezveze iskustva (nit se čuje kako treba, niti vidi išta)

 

e, sad, ako neko zna nekog ko ima ima ulazinicu - dve viška, prava sam adresa. i da li možda da očekujem da će se to veče ispred pojaviti tapkaroši i ima li smisla kupovati kod njih?

 

hvala

 

Prodavac je iz Novog Sada ...

 

https://www.limundo.com/kupovina/Muzika-i-filmovi/Muzika/Gramofonske-ploce/Ulaznica-za-Nick-Cave-a-u-BG-28-10-2017-/60536649

 

https://www.limundo.com/kupovina/Muzika-i-filmovi/Muzika/Gramofonske-ploce/Ulaznica-za-Nick-Cave-a-u-BG-28-10-2017-/60536665

Link to comment

Beskrajno simpatična Akua Naru, sinoć u Drugstoru.

Džezirani hip-hop sa dodatnim primesama afrike, funka...

Koncert za pamćenje. Bend raspoložen, poslednji nastup na turneji. Publika od prve do poslednje pesme sve euforično ispratila.

Odavno se nisam ovako proveo.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...