Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Drugar ti je mnogo dobra picka!

 

King Khan je Liga Sampinjona, Black Lipsi su Kup Marsala u najboljem slucaju. Vratio se znojav i suv, roknro ribe su najruznije na svijet.

Ja bi pre gledao Kup Marsala sa Jarnijem Stimcem i Bilicem sa jedne i najvecim timom ikada nego ovo finale sa zalizanim Ronaldom i mrtvim Juventusom. Iako je ovaj Real najsimpaticniji koji sam gledao.

Salu na stranu dva vrlo bitna lika su otisla iz Black Lipsa, verovatno se i to oseti.

Link to comment

pobegoh preksinoć od prezgodnog howea gelba koji je gušio u DOB-u na kratku seansu kod pričera

 

14-2.jpg

jbt, valjda ovde mogu da pitam, a da mi neko ne zameri - a u koja je tri kurca taj hau gelb ikad bitan bio?

ima li neki vokal? ima đoku. kako svira? svira qrcu... bez zajebancije, taj lik je ovde neko ime samo zato što je žs smarao o tome. čak je i njegov post na fb-u juče ili kad već bio da je taj koncert u domu omladine pre neki dan bio bzvz. šatro, falio bend.

Link to comment

a inače sam gledao ovog baju gore i platio kartu ako će neko da kenja o tome i bilo je sigurno milion puta zabavnije nego na rečenom triperu iz posta iznad

Link to comment

podsetnik za subotu:

 

Trobecove krušne peći (ZG) @Elektropionir, 1.7.2017.

Sastav osnovan 1981, sa svojim avangardnim post punk zvukom jedini je preživeli predstavnik zagrebačkog odgovora no waveu i redak aktivan bend iz navedenog razdoblja. Kafkijanski svemir njihovih pesama savršeno je odražavao stanje uma nacije osamdesetih, a trideset godina kasnije on je i dalje primenjiv na ovdašnje metastazirano društveno uređenje. Isto je, a nije isto.


Nakon uspešnog albuma „S mukom žvaču trubadurov vrat“, kultni zagrebački bend pripremio je novo vinilno izdanje „Ether“. Za razliku od prethodnog izdanja na kojem su se nalazili skoro zaboravljeni snimci iz 1985, novi album snimljen uživo u Kocki sadrži prvenstveno novi materijal. Vinilno izdanje dolazi uz psihodelične ilustracije gitariste Ivana Vinskog, koje savršeno prate klaustrofobičnu atmosferu Trobeca.

cena karte 500 din u pretprodaji (od 10. juna u Zaokretu), na ulazu 700 din

Linkovi:
https://trobecovekrusnepeci.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/Trobecove-krušne-peći-186097128101161/
https://www.discogs.com/artist/1089369-Trobecove-Krušne-Peći

Video:


 

 

fb ivent: https://www.facebook.com/events/1574212095923288

 

Link to comment

Jel bio neko sinoć na killersima? 

Nisam bio baš napred, ali ni predaleko, nekih 30 stepeni u odnosu na binu, zvuk je bio blago rečeno katastrofa, slab, tih, bukvalno se čuo samo bubanj i to bas i doboš + glas, ostalo u naznakama ili nikako. Groova - NULA. Veliko razočarenje, još neko? Kontam da je bolje bilo na sredini, ali kao što rekoh, nije da smo bili u nekom ćošku u mrtvom uglu.

Edited by Mil@n
Link to comment

Jel bio neko sinoć na killersima? 

 

Nisam bio baš napred, ali ni predaleko, nekih 30 stepeni u odnosu na binu, zvuk je bio blago rečeno katastrofa, slab, tih, bukvalno se čuo samo bubanj i to bas i doboš + glas, ostalo u naznakama ili nikako. Groova - NULA. Veliko razočarenje, još neko? Kontam da je bolje bilo na sredini, ali kao što rekoh, nije da smo bili u nekom ćošku u mrtvom uglu.

 

 

Jebo ti taj koncert na kom ti treba uglomer, teodolit, sonar i gps da bi se pozicionirao... mislim, nije to bila školska priredba, no "najbolji festival što ga nema na svijet" kako ga već organizatori vole predstaviti.

Nisam bio tamo juče, samo komentarišem na osnovu ovog Milanovog iskustva.

Link to comment

ja sam bila pored šanka sa desne strane bine i bilo apsolutno odlično!

počeli u minut, svirali skoro sve što sam želela čuti, od 1. albuma do sada... ljudi oko mene su pevali sve od reči do reči, na sav glas..

atmosfera, baš kako sam zamislila... s obzirom da ih volim od pojavljivanja, drago mi je da se nisam cimala za dž... falili su mi neki ljudi da mi bude odlično, ali ako izuzmemo taj momenat, super koncert <3

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

još uvek neko ide na Exitaru!?  :o

 

Killerse stvarno obožavam i nisam hteo da ih propustim za 3000, što ne znači da nisam prso od gužvetine, nadrogiranih i pijanih idiota. Msm to uvek tako bilo, samo sam sada malo stariji pa me sve to dodatno nervira. 

 

I blagi hate za ulaženje od 45 minuta, celokupnu masu pretresa circa 5-7 pandura, ako sam dobro video. Užas.

 

p.s. Meni samo žao što nisu svirali On Top, doduše, znao sam da neće.

Edited by Mil@n
Link to comment

Killerse stvarno obožavam i nisam hteo da ih propustim za 3000, što ne znači da nisam prso od gužvetine, nadrogiranih i pijanih idiota. Msm to uvek tako bilo, samo sam sada malo stariji pa me sve to dodatno nervira.

 

I blagi hate za ulaženje od 45 minuta, celokupnu masu pretresa circa 5-7 pandura, ako sam dobro video. Užas.

 

p.s. Meni samo žao što nisu svirali On Top, doduše, znao sam da neće.

sve stoji, to na ulazu je bio jedan užas, al kao i svake godine, ništa novo...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...