Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

https://www.facebook.com/bricksandcans/posts/1197436353673675?ref=notif&notif_t=like&notif_id=1485355258026887

 

16195529_1314988831897697_58766465467268

 

 

Prva svirka mog benda bez mene. Lik što me menja je skroz dobar pa očekujem da će i svirka biti takva. Dodjite u Božidarac, budu super zabavne te igranke. Često dodju i ljudi iz plesnih klubova koji vole da igraju uz rokabili pa naprave super atmosveru. Jedna od njih je tako dobra riba da mi umalo nisu ispale palice kad sam je prvi put video kako igra ispred bubnjeva. I momci su lepi ali nisu mi ometali sviranje.

Link to comment

Nisu, jbg. Moje ispadanje iz benda je donelo neočekivane probleme. Dosta vremena smo izgubili istražujući da li ću ja ipak moći da nastavim da sviram. Sad kad je to konačno rešeno, svi su fokusirani na audicije za novog bubnjara koji bi bio stalni član benda. Ne verujem da trenutno iko razmišlja o novom imenu i nemam srca da ih još i time opterećujem.

Link to comment

znači penzija za tebe? :(

 

Recimo da se nadam da nije trajna penzija, ali, zvanično sam odustao od sviranja. I moram priznati da mi je donošenje te odluke, u pored sve tuge, u stvari prijalo. Rasčistio sam neke stvari u glavi i, što je najvažnije, ne mučim ni sebe ni druge. Sviranje je stresno a to mi sad ne treba. Kad (i ako) se skroz oporavim, lako ću prosvirati ponovo, naći bendove, bar to znam da radim. Sad prosto, kao siva eminencija iz senke, pazim na svoje pulene :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...