Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

bio na koncertu hashime

ako ih uhvatite negde obavezno idite

jazz quartet svira postrock ponekad sa balkanskim motivima :wub:

bolji su mi uživo 

Edited by Gospodin Slucaj
Link to comment

vratile se devedesete samo još fale dža ili bu i opo  :fantom:

 

14724494_1172907976088973_39951730887759

 

Toliko o rocku u Srbiji posle 90ih... 

 

Otkud da neam Ateista...

 

Inače, bio sinoć na Ritmu Nereda u festu, 20 godina od albuma Zvuci Bola. Bilo vrhunski iako je zvuk u festu uvek nekako... Mutav.

Link to comment

:cry: :cry: :cry:

 

Čeda Čvorak, javnosti poznat kao član dens grupe Luna, osnovao hard rok bend, napisao knjigu i sprema predstavu "Ko je ubio rokenrol i igranke", pišu "Novosti".

Link to comment

Toliko o rocku u Srbiji posle 90ih... 

 

Otkud da neam Ateista...

 

Inače, bio sinoć na Ritmu Nereda u festu, 20 godina od albuma Zvuci Bola. Bilo vrhunski iako je zvuk u festu uvek nekako... Mutav.

 

sad si pojeo svoje govno ;)

Link to comment

sad si pojeo svoje govno ;)

 

Nisam ja pojeo ništa, pogotovu ne govno. Samo sam konstatovao da 20 godina posle perioda kada su ti stariji bendovi bili u punoj snazi - i dalje su nosioci programa pošto sumnjam da su Kolja i grobovlasnici zvezde večeri. U odnosu na ovo danas, 90e su bile zlatno doba domaće gitarske muzike.

Link to comment

(....)  iako je zvuk u festu uvek nekako... Mutav.

 

Fest u Zemunu?

 

Može tamo da se napravi dobar zvuk, zavisno od tonca i ako bend nije baš baš preglasan.

Link to comment

Fest u Zemunu?

 

Može tamo da se napravi dobar zvuk, zavisno od tonca i ako bend nije baš baš preglasan.

 

Ne znam, RN uglavnom ima dobar oštar zvuk, sad je bilo onako, par nedelja ranije bio sam na bjesovima, bilo je isto... Moguće, ne znam. Nije baš da idem svaki weekend...

Link to comment

Ni ja odavno  ne idem često kao nekad.

Al, prošlog oktobra smo svirali, postava sastavljena od dva benda, drugara iz Slovenije i dela mog benda. Super je svirka bila, skoro kao neki jam, sećam se da su Slovenci žalili što nisu poneli još jedan mikser pa da snime celu  svirku. Mislim da su vodili svog tonca.

Sad ću da probam da nadjem snimak uradjen onom malim Zoom-m, okačenim na plafon, nije neki snimak, ali se čuje da Fest nije bio zagušen i mutav, kako često ume da bude. Mis'im, u pravu si, za zvuk, često bude mutav, al' može bolje

Link to comment

Evo snimka, nije neki al' čuje se prostor, nije zagušen kako tamo prečesto ume da bude.

Pamtim tu svirku jer je bila super (šteta što nismo zabeležili više pesama) i jer mi se u to vreme pojavila utrnulost u šakama. Al' tad je još bila relativno bezazlena

 

 

Zvuk je sa Zooma video sa nećije kamere

Edited by Bujodrag
Link to comment

Ko je ovde hvalio Band of Horses, Kurdi? Sviraju u mom bloku u cetvrtak, al mi malo genericki njanjavo hipsterski zvuce.

 

Jel ima smisla ici?

Idi, mozda upoznas tamo decka svog zivota.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...