Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

dinosaursi dolaze u komsilukeima rupa u turneji izmedju rima i atine, ali bojim se da je to nedostizno za obojicu decaka. al kad bih dzeja mogla ovako da vidim, srce bi mi bilo puno.dinosaur jr
to je pre neku godinu, mislim cak 3 ili 4, kostalo 50k?. sada, sa novim albumom verovatno i mnogo vise.
Link to comment
to je pre neku godinu, mislim cak 3 ili 4, kostalo 50k?. sada, sa novim albumom verovatno i mnogo vise.
secam se toga. mislim da je cifra koju sam cula za ovu turneju 50 soma za manje, 80 za vece sale.ali sta je to za dzeja.a cujem da ce i za dilana morati da se ide u lublanu bulanu. nista mi, nista zg.
Link to comment
secam se toga. mislim da je cifra koju sam cula za ovu turneju 50 soma za manje, 80 za vece sale.ali sta je to za dzeja.a cujem da ce i za dilana morati da se ide u lublanu bulanu. nista mi, nista zg.
znam, ali odakle tolike pare? za te manje prostore treba karta od 70 eur i da se svira u skcu. j nema sanse da proda neki veci prostor.
Link to comment
znam, ali odakle tolike pare? za te manje prostore treba karta od 70 eur i da se svira u skcu. j nema sanse da proda neki veci prostor.
ma, naravno, bre, zezam se. to jest, ne zezam se, nego sta bi bilo kad bi bilo...da ima mozga egzit pa da pukne kintu, jer ne sviraju nigde u okolini.
Link to comment
da ima mozga egzit pa da pukne kintu, jer ne sviraju nigde u okolini.
To bi bilo super. Mada pre par godina su promasili zicer sa Pixes tako da se ne bi preterano nadao.
Link to comment

ne znam kako vi, ali meni su se dinosaur ogadili. jebes bend koji sada vezuje samo debela kinta i nista vise. lou i j su se popickali na pasja kola, a sada, kao, u ljubavi. ma to je sranje neopevano kao i poslednji im album. bez imalo pristrasnosti, jedino sto vredi u opusu, a, rekoh, i toga mi je preko one stvari, su prva tri albuma.

Link to comment

Meni je album iz prosle godine sasvim O.K. Nisam ih slusao dugo i tada kada se pojavio bas mi je prijao. Jebes ga ipak baja ima jedinstven kukajuci glas a dzitru kad cujes odma znas da je on.

Link to comment
Meni je album iz prosle godine sasvim O.K. Nisam ih slusao dugo i tada kada se pojavio bas mi je prijao. Jebes ga ipak baja ima jedinstven kukajuci glas a dzitru kad cujes odma znas da je on.
meni se ne svidja, a muka mi je vise od tih kukumavaca i cele te 'scene'. parker griggs sve ti satro gitarose sa svojih 22 moze u mali dzep da turi.
Link to comment
. parker griggs sve ti satro gitarose sa svojih 22 moze u mali dzep da turi.
znam cool.gif by the way u ponedeljak reakcija dobija snimak koncerta i intervju sa Zikicom. Bice verovatno i na skolici, pa uzmi. zvuk je odlican iz mixete a tonac je :Hail:
Link to comment
znam cool.gif by the way u ponedeljak reakcija dobija snimak koncerta i intervju sa Zikicom. Bice verovatno i na skolici, pa uzmi. zvuk je odlican iz mixete a tonac je :Hail:
kad ce ghetto ways? ima godinu i po kako su svirali i nista. Edited by bad music for bad people
Link to comment
meni se ne svidja, a muka mi je vise od tih kukumavaca i cele te 'scene'. parker griggs sve ti satro gitarose sa svojih 22 moze u mali dzep da turi.
ja volim dzeja i sitru kad svira, i kad meditira, i kad glumi, tako da jebes ga, nemam obraz, dostojanstvo, ukus, mozak i sve to.ali mi je dobar album. ne volim te povratnicke preterano, ali ovaj mi bio sasvim kul.ima fenomenalan nastup kod henrija rolinsa u emisiji, negde pre godinu dana, dzej sve onako mlatara sedom kosicom, srce.
Link to comment
mene kupila "wedding song".i dobro, seljanka sam, the days of wine and roses. to ce uvek da me raspilavi. pa cak i kad nema fotelja.
when we talk about forever, sto na certu, sto u pop depresiji. bas legla.inace, koncert ghetto waysa bese odlican, a poslednji dinosaur jr. mi je skroz dobar. a kad smo kod povracnickih, mene i lemonheadsi nikako nisu razocarali.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...