Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Meni jutroske u isti bus u razmaku od 10-ak stanica ušle 2 ekipe.Prvi mi pogledao kartu, video da nije validirana i sam je validirao.Bilo malo groteskno jer je pravio ture "prilaz do putnika, proveri kartu na sokoćalu, 3 koraka do validatora, validiraj, ponovo proveri na sokoćalu, 3 koraka do putnika da mu vratiš kartu" i tako jedno 10 puta.Nikom nije ništa rekao.
I meni je jutros validirao kartu i proverio doduse usli smo zajedno, a ja sam se malo polomendrao oko sipke dok je kretao bus i rekao mi hvala gospodine i ja njemu. Ako Djilas mora da nam otme 20% vise (ne zameram mu sto je cekao posle izbora mnoge mu stvari zameram, ali ne i da je budala) nek bar se kontrolori lepo ponasaju sa nama sa mesecnim markicama, da naplate kaznu dve dnevno kad moraju nekom ko se svercuje, da ne bude bas gradski prevoz alajbegova slama i da se nijedna baraba bez karte ne sili nad njima vec pokupi iz busa. Nije tesko biti fin.
Link to comment
ja sam juce izbacila sestoro roma iz busa.prilazi kontrolor, jedva da ih pita za kartu, oni nemaju, on odlazi, dodje do mene, ja ga priupitam: je li, jesam li ja sada budala sto validiram i dajem kartu? kaze mi: sta cu ja sad? ne mogu da ih ubijem. ja mu kazem: pa, na primer, izbacite ih. na sledecoj stanici zadrzavao je vozilo sve dok se svo sestoro nisu pokupili i sisli. pitaju ga: sta je bilo, sto nas sad izbacujes? kaze on: pa zbog putnika koji imaju karte.je sam li ja sada rasista? :o
da si napisala cigani bila bi vako nisi samo si izbacila rome samo malo tamnije koze.
Link to comment
ja sam juce izbacila sestoro roma iz busa.prilazi kontrolor, jedva da ih pita za kartu, oni nemaju, on odlazi, dodje do mene, ja ga priupitam: je li, jesam li ja sada budala sto validiram i dajem kartu? kaze mi: sta cu ja sad? ne mogu da ih ubijem. ja mu kazem: pa, na primer, izbacite ih. na sledecoj stanici zadrzavao je vozilo sve dok se svo sestoro nisu pokupili i sisli. pitaju ga: sta je bilo, sto nas sad izbacujes? kaze on: pa zbog putnika koji imaju karte.je sam li ja sada rasista? :o
jesi. a bila si to i pre, samo sada i mi znamo.
Link to comment

Da li još neko ima utisak da u većini autobusa klime ne rade? Prošle godine se hvališe kako su stotine buseva opremili klima uređajima, da se novi neće nabavljati bez klime, jedino ne rekoše koliko će to raditi, mesec, dva.

Link to comment
i ne treba da rade. ljudi masovno otvaraju prozore iako radi klima. e pa sad disite na skrge.
Nismo morali da damo par miliona evra za to, mogle su da ne rade i bez para.
Link to comment
i ne treba da rade. ljudi masovno otvaraju prozore iako radi klima. e pa sad disite na skrge.
Preteruješ.Ljudi otvaraju prozore jer im je vruće.Vruće im je zato što ne radi klimatizacija.
Link to comment
Preteruješ.Ljudi otvaraju prozore jer im je vruće.Vruće im je zato što ne radi klimatizacija.
a i zato sto klima samo cirkulishe produkte nekih alfa muzjaka koji zive u neuslovnim uslovima :ph34r:mislim, nepodnoshljivi su i ohladjeni :cry: Edited by thermal bug
Link to comment
Preteruješ.Ljudi otvaraju prozore jer im je vruće.Vruće im je zato što ne radi klimatizacija.
Nisi u pravu ja mnogo cesce nalecem na situacije gde radi klima a neko je ostavio otvorene prozore. Naravno uvek zatvorim prozor najblizi meni i do sada se niko nije bunio zbog toga.
Link to comment

2termal:Što jes - jes.Danas mi oči zasuziše od kiselinskih isparenja kad uđoh u devedes'peticu oko 16:30.Edit2 pavlle:I sam ih zatvaram, ali jutros me jedna devojka zamolila da otvorim prozor iako je klima duvala ko šašava. Podignem ruku, uduvava topao/mlak vazduh.Mislim da te klime ne valjaju po lule duvana u 1/3 vozila.

Edited by ion
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...