Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

opcija postoji (ali samo na prvim vratima, pluh), a da stoji ne bi treblao jer sam ja jedva validirala za dve osobe, morala sam brrrzo da uradim "ping" dok mi opcija nije nestalameđutim, kao i za sve drugo, ne bi trebalo da ostane da stoji, ali...
pronađe se i po neki takav validator i na drugim vratima tj trećim
ne postoji opcija da se plati za 5 ljudi.
ima, ima od dvoje do petima i zone da se biraju u nekim autobusima tako da forumašica lostfanforever je i dobro prošla, mogla je da validira 5 osoba za drugu zonu :isuse: Edited by eye of the beholder
Link to comment

btw, zar i dalje ima zona? koliko sam shvatila 1 i 2 su sad isto, ne?gde su granice zona sad i koliko je onda voznja u drugoj? cisto da znam koliko sam ustedela :lol:

Link to comment
ne postoji opcija da se plati za 5 ljudi.
ima, ima od dvoje do pet
:isuse: za mene... bio sam ubedjen da nema, baš sam gledao pre neki dan...
Link to comment
niko se ne buni sto ne validiram mesecnu. jel to ukunuto?
Zvanično, nije.Bio sam spreman na veliku dževu, ali evo za 3 i po meseca nijedan ridžovan me nije ni upitao bilo šta o otkucavanju. Uzmu, provere, vide da je plaćeno. Hvala. Do viđenja.
Link to comment
Zvanično, nije.Bio sam spreman na veliku dževu, ali evo za 3 i po meseca nijedan ridžovan me nije ni upitao bilo šta o otkucavanju. Uzmu, provere, vide da je plaćeno. Hvala. Do viđenja.
Kako vide da li je plaćeno? Zar nije bila priča da kontrolorovo sokoćalo samo proverava da li je busplus validiran?
Link to comment

stvarno moze da se validira recimo za 2 osobe sa 1 karticom :isuse: . koji sam mentol mislim da sam bar jedno 20 ljudi zajebo misleci da ne moze. probali smo jednom zena i ja da dva puta overimo busplus ali bezuspesno. naravno, na srednjim vratima.

Link to comment

Pa glupa im je ta fora samo na prednjim, kao vozač te kontroliše ili šta, to bi trebalo na bilo kojim pa kada dođe kontrola kažeš ovo troje na ovu karticu i to je to.

Link to comment
probali smo jednom zena i ja da dva puta overimo busplus ali bezuspesno. naravno, na srednjim vratima.
ne mozes dva puta da overis jednu karticu u jednom vozilu. moras prvo da izaberes opciju za 2 osobe i onda jednom overis - skine ti 2x vise paraili 5x vise ^_^
Link to comment
btw, zar i dalje ima zona? koliko sam shvatila 1 i 2 su sad isto, ne?gde su granice zona sad i koliko je onda voznja u drugoj? cisto da znam koliko sam ustedela :lol:
Zone su ukinute valjda za ljude za markicama, za pojedinacne karte i dalje postoje
Link to comment
btw, zar i dalje ima zona? koliko sam shvatila 1 i 2 su sad isto, ne?gde su granice zona sad i koliko je onda voznja u drugoj? cisto da znam koliko sam ustedela :lol:
Zone su ukinute valjda za ljude za markicama, za pojedinacne karte i dalje postoje
odgovorio hazard...a mogla si da ostaneš bez svih 600 dinara. Edited by eye of the beholder
Link to comment

Retardirano je što im sokoćalo kod vozača ne resetuje counter na 1 posle svake validacije. Mislim da imaš razlog za je'an stanoviti hate mail, ali i da tražiš refund od 240 dingera ako se sećaš gde, na kojoj liniji i kada ti se to desilo (pošto mogu da provere). Onda ako i kada ti odobre refund, a ako ti je malo 2€ i mrzi te da se cimaš, prosto se zahvali i nemoj da odeš po to, ali budi srećna što si ih drkala da razmišljaju o tome, te tako potencijalno učinila svet boljim mestom za život.-_-... kažem to jer kontam da im je baš lako da prilagode tu funkcionalnost da se resetuje na 1, samo im još niko nije skrenuo pažnju na to da je trenutno retardirana.

Link to comment
... kažem to jer kontam da im je baš lako da prilagode tu funkcionalnost da se resetuje na 1, samo im još niko nije skrenuo pažnju na to da je trenutno retardirana.
naravno, posto ljudi radije hejtuju na forumima nego sto pisu mailove nadleznima. valjda nece da budu cinkarosi, sta li.evo ja cu sada da pisem busplusu 1 pismo na tu temu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...