Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Ali Gangula je rekao da su oni njima "zaključali" softver, a mislim da je rekao da su im i uzeli i čitače karata.
Ne znam kako će onda da očitaju nepersonalizovane bus plus kartice da vide koliko kredita ima na njima?



....shiit has hit the fan.

Link to comment
24 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ne znam kako će onda da očitaju nepersonalizovane bus plus kartice da vide koliko kredita ima na njima?

Prosto..

Salterusa:"Gospodine Pembleton koliko imate para na nepersonalizovanoj kartici?"

Ti:"Oko 1000 dinara"

Salterusa:"Deluje mi da ste malo preterali, moze 800 dinara?"

TI: " U pravu ste, bilo je 950"

Salterusa:"Prebacila sam vam 900 dinara, sef me gleda ne smem vise"

TI:"OK"

 

I resen problem :D

 

  • Haha 5
Link to comment
47 minutes ago, Milosh76 said:

Valjda se kupi karta, pa se validira u vozilu... potpuno je suludo kupovati kartu od 90 minuta koja vazi od trenutka kupovine!

I to na prodajnom mestu u npr Skendrbegovoj, a treba ti npr autobus 706

Link to comment
na dva svedoka ce da mi je chitaju tachno ima da zapalim neshto dry.png

chuvam rachune kojima dokazujem odnose sa sistemom vec 20 godina, shta je jedan fiskalni iz januara :dry:

Sent from my RMX3710 using Tapatalk


ne trebaju mi svedoci imam fiskalni wicked.gif

Sent from my RMX3710 using Tapatalk


Link to comment

"Građani će moći da na prodajnom mestu zaduže osedlanog konja i odjašu do svog odredišta, gde ostavljaju životinju privezanu za najbliži stub i potom šalju SMS sa adresom i potvrdom da su završili vožnju. Konji su dresirani da ne ujedaju", rekao je gradonačelnik.

  • +1 3
  • Haha 3
  • Hvala 1
Link to comment
18 hours ago, Arkadija said:

I to na prodajnom mestu u npr Skendrbegovoj, a treba ti npr autobus 706

Zivis negde na Karaburmi ili Mirijevu, pa prosetas do najblizeg prodajnog mesta, sto bi bila Skenderbegova, kupis kartu, pa se snalazis dalje.

Link to comment

Beskorisno, oni će ti naplatiti kaznu ako im ne dokažeš da si platio kartu, odbijanje pokazivanja telefona ili čitanja broja karte je isto kao da si rekao "nemam".

  • +1 2
Link to comment

Prave problem građanima ovakvim tekstovima, kao i Nova S onim prenošenjem uputstva za "falsifikovanje" sa tvitera.

 

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, vememah said:

Beskorisno, oni će ti naplatiti kaznu ako im ne dokažeš da si platio kartu, odbijanje pokazivanja telefona ili čitanja broja karte je isto kao da si rekao "nemam".

 

rešenje je da im ti pročitaš broj karte, to je okej, ali ako bi ti tražili da im pokažeš telefon da to potvrdiš, potpuno je okej da ih oteraš u kurac

 

biće zabavne situacije gde će neko čuti nečiji broj karte i ponoviti ga, a oni su tu u principu nemoćni

Link to comment
 
rešenje je da im ti pročitaš broj karte, to je okej, ali ako bi ti tražili da im pokažeš telefon da to potvrdiš, potpuno je okej da ih oteraš u kurac
 
biće zabavne situacije gde će neko čuti nečiji broj karte i ponoviti ga, a oni su tu u principu nemoćni

Pa mogu u softveru da stave da ne može broj da se unese dva ili više puta u razmaku od recimo 15 minuta...
Mislim, nagaÄ'am...



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...