Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

4 hours ago, djordje geprat said:

samo što je taj "zadatak" bio pokušaj navođenja na nezakonite radnje.

 

 

Ma znam, jasno sve, samo cenim kakav bi mogao biti odgovor na ovo.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, djordje geprat said:

videćemo. ako bude angažovao 1200 probisveta koji ćoškare ili su na tribinama ovo će da im bude prilika za siledžijstvo.

Istina,. ali tek će njemu biti prilika. Jer lik jeste siledžija. Vučić je našao nekog ko ga ne ugrožava a umesto pasivne agresije sprovodi golu silu i ja ne mogu da ne posumnjnam da se sve ovo odvija da bi se komunalna osnažila u istu svrhu.

 

Mada, pošto živim u Krnjači i putujem okolo po kraju, tvrdim da ovde, posle poskupljenja hrane (a možda i pre) ljudi prosto nemaju za prevoz. A kraj je takav da se peške ne može (načelmo). Mislim i Đilas je mislio da će sila tu pomoći pa na kraju komunalna nije dolazila ma kolko ih kontrolori zvali. Biće ovog, pa će boto tuča. nenaplativih kažni (jer ovde gomila ljudi nema ni ličnu kartu, kamoli preboivalište kamoli pare za kazne). Spominjuću Đilasa. opet, možda to uopšte ne važi samo za moj kraj nego za ceo Bg.

 

Kad je bila pandemija ovde su komunalci čekirali karte, na mojoj stanici. Ne znam koliko su usšeli da naplate ali autobusi su ćekali po pola sata da krenu.

  • +1 3
Link to comment

Sad mu je najnovija priča:
Jeste li videli da neko negde namešta tender za dobrobit države, a ne za lično bogaćenje?



....shiit has hit the fan.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Sad mu je najnovija priča:
Jeste li videli da neko negde namešta tender za dobrobit države, a ne za lično bogaćenje?



....shiit has hit the fan.

Pa kad je mogao Vučić da izjavi da bi i on rušio po Savamaloj, što i Šapić da ne lupeta kad sve prolazi.

  • +1 5
Link to comment
9 hours ago, Redoran said:

Šta cenimo, ko snima ovo? Ja bih rekao onaj koji jedini mudro ćuti i reč ne progovara.

Vesarina ekipa.

 

Kentkart nije snimao, Sava Terzić - no fucking way. Njima to ne ide u prilog biznisu.

  • +1 3
Link to comment

Ja sam jednom imao "sumanutu" tezgu gde sam "snimao" sastanak na kome se pregovaralo u nekim biznisima i tad sam prvo put video i potpisao NDA.
BTW nikad lakše pare...



....shiit has hit the fan.

Link to comment
7 hours ago, pt 2.0 said:

Vesarina ekipa.

 

 

Ali ko je iz te ekipe za stolom? Koliko sam skapirao, niko od učesnika ovih sastanaka nije iz njegove ekipe, u kom slučaju bi morali da snimaju nekom špijunskom opremom. Nije nemoguće naravno, ali diže celu stvar logaritamski na skali ludila.

 

Takodje je zanimljivo da na svim objavljenim snimcima druga strana (Terzić i Kentkart) ne govore bukvalno ni reč. Čak i na snimku gde im prevodilac objašnjava predlogtm grada, oni paze da reč ne progovore. Možda su nešto i rekli u nekom trenutku ali to nije objavljeno.
 

Ako drugu stranu na ova dva sastanka predstavljaju različiti ljudi, u smislu da Terzić nije bio na sastanku sa Kentkartom i obrnuto, a oba su snimana, onda stvarno deluje kao da je neka treća strana to odradila.

 

Šta bi bio Vesićev motiv? Hoće Beograd nazad jer Min. gradjevine nije dovoljno dobar plen?

Link to comment
11 hours ago, Djuro said:

 

sad ce Sapic da izadje sa onim njegovim "jel' vidite s'kim ja moram da radim" 

(prevrt ocima i uzdah)

 

“Sve što treba da uradi je da namesti jedan tender… al’ ne ide. Pod pritiskom je, živ čovek.”

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Klasik se da SNS snima Šapića, da bi ga išutirali iz grada i stranke. Ništa im nije doneo, a svojeglav je i bahat i samo im skida glasove.

  • +1 3
Link to comment

I odjednom je preskočio mnogo stepenica u odnosu na stari SNS. Svih ovih godina su muljali, lagali, ucenjivali...i sad im dođe žuti preletač i pokupi kajmak.

 

Nepravda:cry:

  • +1 2
Link to comment

Skoro pa idealan za 1 kvalitetno žrtveno jagnje, da se pokaže da “nema nedodirljivih”. Žuta prošlost, tipična bahatost, i naravno suviše pglu da shvati da bi glavni povukao vodu za njim bez da trepne.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...