Jump to content
IGNORED

ko su hipsteri, sta je to hipsteraj i ima li ga uopste


nisam ja

Recommended Posts

  • Replies 858
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    73

  • Caligula

    70

  • Ryan Franco

    51

  • dig_chohano

    31

Khm, to sto se hipsterima i normalnim™ ljudima ponekad poklope interesovanja ne znaci da su svi hipsteri.

 

Pa sta ako fotkam staarim Kenonom i Yashikom MAT, imam petnaestak analognih kamera, nekoliko super osmica, bakelitne Simens  telefone i dve stare pisace masine? Mozda sam jednostavno dokon  <_<

Edited by Caligula
Link to comment

Naravno, ove udri po hipsterima, a onda trk na foto-berzu po M42 objektive.

@aion

 

hehe, i tebe čekam da te pitam za junačko.

Jupiter objektivi, na primer. Nema smisla da ih zoveš inferiornim. Oni si veoma oštri, odlično crtaju i daju fotografije sa prepoznatljivim karakteristikama. Nema ništa hipsterski u kupovini objektiva Jupiter 37a za 4.000 dinara.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Khm, to sto se hipsterima i normalnim™ ljudima ponekad poklope interesovanja ne znaci da su svi hipsteri.

 

Pa sta ako fotkam staarim Kenonom i Yashikom MAT, imam petnaestak analognih kamera, nekoliko super osmica, bakelitne Simens  telefone i dve stare pisace masine? Mozda sam jednostavno dokon  <_<

jersi hipster kauboje?

realno.

Link to comment

@aion

 

hehe, i tebe čekam da te pitam za junačko.

Jupiter objektivi, na primer. Nema smisla da ih zoveš inferiornim. Oni si veoma oštri, odlično crtaju i daju fotografije sa prepoznatljivim karakteristikama. Nema ništa hipsterski u kupovini objektiva Jupiter 37a za 4.000 dinara.

Nema nista hipstersko ni u nosenju naocara bez dioptrije, kariranih kosulja, sesira, ...

Edited by Aion
Link to comment

kaze se kurkuma

 

i ovo sprdanje sa hipsterajem ili bar onime cime mali djokica to zamislja je odavno ostarilo i moglo bi da ide polako na smetliste istorije internet podjebavanja, jerbo je dosadilo bogu.

pa bas zato, mi se sprdamo sa hipsterima sad kad to vise nije u modi.

Link to comment

a jel ona vodila u drugoj polovini 90ih sa m.stolicom neku top listu domace zabavne muzike? ne mogu da tvrdim al rekla bih da je ona

na 'trecem kanalu', valjda

Jeste. Dodatno ubrzanje ali sredinom 2000ih.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...