Jump to content
IGNORED

ko su hipsteri, sta je to hipsteraj i ima li ga uopste


nisam ja

Recommended Posts

  • Replies 858
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    73

  • Caligula

    70

  • Ryan Franco

    51

  • dig_chohano

    31

ja slicne takve kozne htela da kupim u mudziju sto ga japanci drze, ali za zene prave samo do broja 38 :D
jel to najblize baletankama sto si u zivotu dosla? :D
Link to comment
to se furalo u obdaništu. akiak se zvale.
Daaaa! One i Mont perjana jakna i pravac na sneg. Those were the days...Hipsterlook me drmnuo kasnije. Još su postojali komisioni i u onom kod bioskopa Balkan sam kupila roze starke :D , a u Takovskoj roze spenserice od nape - radio je tada onaj obućar na ćošku sa Majke Jevrosime, ifjunou.. neam sliku s net-a, bilo je to daaaavno, to net ne beleži :( . Edited by uliks
Link to comment

e da, ove espadrile što gospodin boya propagira, to se nosilo u eri miami vice-a. i zvalo se špagerice. bele naravno :lol:img_715023058.jpg

Edited by Gonzo
Link to comment
jesu ti se i tu svi smejali?
nisu, japanska je radnja ali u evropi, vec su navikli na nogate zene.
jel to najblize baletankama sto si u zivotu dosla? :D
mislim da se one espadrile iz mladosti isto kvalifikuju :D
Link to comment
Do jaja su ove što liče na kancelarijsku stolicu.
Navodno, one i jesu dizajnirane prema Verner Pantonovim stolicama. A to tek ne bih u kucu ubacila! Ima ovde zilion radnji s takvim namestajem, a bogami iznad Smokvice u Kralja Petra isto ima prodavnica stolica slicnih ovima.Inace, onaj dan sam gadila Supermarket sa sve neizostavnim Markom Nasticem, pa na kraju pravo na njega naletela u avionu juce. Sve me nesto u grudima zabolelo.
Link to comment
Realno, da su malo plice i da je kaisic tanji i blize risu, bile bi to jedne seksi baletancice.
Nemate pojma, taj kaišić se nakon kupovine odmah otkida da se brže obuju, pri čemu forma baletanki nije narušena.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...