Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

On 31.12.2022. at 1:21, Moća said:

Mislim da je otisao da igra za 100 a ne za 10.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

Svejedno, ima para.

 

On 31.12.2022. at 2:27, kralj said:

Ajde to i nekako, al spočitavati mu "jebenu pustinju", a čovek pre toga otišao u jebeni Mančester.

Mislio sam na takmicarski duh. Vjerovatno.

Link to comment
On 2.1.2023. at 23:09, kipo said:

Svejedno, ima para.

 

Mislio sam na takmicarski duh. Vjerovatno.

 

Nema sanse da je Ronaldu S. Arabija bila prva opcija. Problem je sto ga veliki evropski timovi nisu hteli.

Link to comment
1 hour ago, Meazza said:

Nema sanse da je Ronaldu S. Arabija bila prva opcija. Problem je sto ga veliki evropski timovi nisu hteli.

Bilo bi lijepo da je otisao u Sporting, moze tamo da igra par sezona, igrao bi i CL vjerovatno. I Amerika je bolja od ovog. Mislim, neka je otisao da pokupi pare, to je sasvim ok, ali sve sto je pricao prethodno o tome i kakvim epitetima o sebi govori.. Ako nista los je primjer mladim igracima.

Link to comment

ne mogu uopšte više da procenim da li je tačno ili se sprdaju da dobija 200 milona godišnje tamo, ali ako je tačno onda više ništa drugo nije bitno, kakav Sporting, CL, koga briga

  • +1 2
Link to comment

malo da sunce ogrije i meacu midla koltrejna i sve ostale kristinine svijedoke:

 

The IMG agency has agreed a deal to distribute the international media rights to the Saudi Professional League (SPL) following Cristiano Ronaldo’s high-profile transfer to Al-Nassr

 

okretaće se riblje kosti i tanjuri prema Meki petput dnevno jednom nedeljno, biće potoka, biće jumbotron feedova!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...