Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

Oh, jebo te, zar je ova posrana godina morala da odnese i Najveceg.:cry:

 

Bog fudbala, covek-tim, za mene licno najveci fudbaler svih vremena. Ne znam ni sta bih napisao na njegov odlazak, osecam se kao da je jedan dobar komad fudbala umro. Onaj najludji, najkapriciozniji, najshashaviji, najkreativniji, najmisteriozniji, najljudskiji deo. El Pibe mrtav. Jebem ti sve, ne mogu da verujem.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, borris_ said:

Meni je u sjecanju kada je podigao na noge citavu marakanu 

 

9 minutes ago, Peter Fan said:

Ovo je mislim prvi njegov gol koji sam vidio, ali ako nije uvijek mi je ovo asocijacija kad ga neko spomene:

 

Pocivaj u miru. 

 

Ja ga video uzivo, digao je i mene zajedno sa 90 hiljada ljudi. Pogledaj klip i poslusaj aplauz koji je dobio za ovo. To mi je najdrazi trenutak u fudbalu, bledo secanje na vreme kad se u Srbiji na stadion dolazilo sa srcem punim fudbala i ljubavi za majstore, nevezano za to za koga igraju, a ne da se mrzi, rusi i pali. I njegov odgovor kad je cuo taj aplauz, prvo neverica a onda prilazak korner zastavici izmedju severne i istocne tribine i otpozdrav aplauzom. Nikad niko u Srbiji nije bio blizi Bogu nego nas 90.000 koji smo ga gledali kako sara svojih Deset zapovesti po terenu Marakane.

Edited by harper
  • +1 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...