Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

Barezi jeste promasio '94 ali igrao je povredjen to finale, nekoliko prethodnih utakmica nije ni igrao zbog povrede. Inace je bio pouzdan sa penaltika, kao i uopste s loptom. Maradona je takodje igrao polupovredjen celo SP '90, izuli su ga od batina Kamerunci u prvoj utakmici. 

Link to comment

Ma stvar je u veličini igrača i kakvo strahopoštovanje izazivaju na licu mesta, osvajači EP od pre nekoliko meseci, verovatno najjača defanzivna linija ikada, a preko Vasilijević, Bursać i Mrkela koji se usr'o klizećeg.

 

Link to comment

Sta ti je mateus, kod gola zvonko kaze "to je lotar mateus", takodje kod gola koji je dao jugi na mundijalu, slican ovom samo na drugoj strani terena, boris mutic isto ne zna sta drugo da kaze nego "to je lotar mateus". I stvarno, nisi nikad imao sta drugo da kazes osim "to je lotar mateus". 

 

Steta sto nema na gornjem snimku bakljada oko celog terena, jedna od boljih grobarskih iz tog vremena

  • +1 1
Link to comment

Da, sve ove golove je zavukao u roku od pola godine. Kad sam poceo da pratim fudbal bio je vec mator, spor i raspao, bilo mi je cudno da na kasetama vidim kako je ranije ubijao. :D

Slicno kao s Mihajlovicem, gledam mali na kaseti kako ovaj trci i ponavlja po krilu, a u stvarnosti u igri samo nabija loptu napred i daje batine. 

Link to comment

Tipičan Partizan kada ga krene protiv boljih ekipa. Ređaju se šanse, a nikakva završnica.:rolleyes: I tako ceo život. Real, Junajted, Inter, Lacio...

Link to comment
On 1.12.2020. at 17:38, Plajvi said:

Meni cale pricao za Milan '88, doteturali se nekako do penala, i sad ortak i on se pogledaju... Van Basten, Rajkard, Gulit, Maldini, Barezi... Jebote ko od ovih da promasi? 

 

Bukvalno prvo fudbalsko sjećanje mi je Rijkaard u Milanovom dresu prije zabijanja posljednjeg penala na toj utakmici.

 

Nešto gledam ovu listu igrača koje si nabrojao i kontam kako su tu Talijani i Holanđani, reprezentacije koje su dosta revnosno glumile Engleze na penalima. :D

 

Italija - pušenje 1990, 1994, 1998, 2008, 2016 + bonus track promašaj Zole 1996. koji ih je koštao ispadanja u grupi.

 

Holandija - 1996, 1998, 2000 (računati ovo duplo zbog dva promašaja u 120 minuta), 2014 + bonus track poraz Ajaxa od Juventusa 1996.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...