Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

5 hours ago, goofs said:

Pa ne bih rekao, bar ne u ovoj meri. Ovo je oficijalni all-star tim, i svaki od ovih igraca je ziva legenda fudbala, osim mozda Bremea i golmana, i pomenutog Totoa.

 

 

Razumem ako si mlađi, ali Brehme je jedna od najboljih levih bekova svih vremena... Uz Roberta Kralosa i Maldinija...

 

Čovek koji je sa obe noge igrao skoro podjednako, izveo je penal u finalu svetskog prvenstva, u timu Nemačke gde su Lotar, Feler, Klinsman, Litbarski,.. Slabijom™ nogom... Jednom od najboljih penla golmana svih vremena, ako ne i najboljem...

 

Jbg, za to trebaju muda do poda...

  • Hvala 1
Link to comment

+ je dao onu golcinu Holandiji isto tudjom nogom. 

Citao sam pre nekoliko godina negde da je prop'o totalno i da riba klonje na autobuskoj/zeleznickoj, nerealno. 

Mislim da je pod stare dane igrao za Kajzer onomad protiv Zvezde.

Link to comment
14 minutes ago, Plajvi said:

Sjebale su Sisea povrede, 2x u 2 godine jezivo lomio noge. Ko zna sta bi bilo.


Dumitresku i Raducoju '94. Hames razbio '14, dan danas se slepa po vrh klubovima na konto toga. 

Fun fact : Mehiko od 94 do danas apsolutno svaki put prosao grupu i ispao u osmini, ni makac. Usput su uspevali da prodju neke mnogo zajebane grupe, 2014 sam bio siguran da ce drknuti momcad, '18 sam kontao doduse da ce Svedska ispasti, ali uvek pronadju put. :D

I najcesce im masa igraca igra u domacoj ligi, jedna od omiljenih mi repstacija. 

 

One godine kad su Hrvati bili 3, Mehikanci bili su bolji od Nemačke, ali ih visina Kamposa koštala, primili su gol glavom sa 11 metara, jbg, Birof...A promašili boga oca...

 

 

Link to comment
6 minutes ago, radisa said:

One godine kad su Hrvati bili 3, Mehikanci bili su bolji od Nemačke, ali ih visina Kamposa koštala, primili su gol glavom sa 11 metara, jbg, Birof...A promašili boga oca...

 

 


Birof bi i penal opalio glavom da moze. :D 

Borgeti dao strasan gol Bufonu 2002 pa posle CONCACAF klasik izduvali od USA u osmini. 
 



U JAR im je branio neki celavi, ne secam se imena, isto kratak k'o Kampos, oko 170. Zvao sam ga Dzo Domingez. :D A i Ochoa mislim da ima ispod 180. 

2006 im je selektor bio onaj chain smoker, La Volpe, Maxi im zavukao najlepsi gol na prvenstvu u produzetku. Aguirre je isto bio faca, pricao je covek dok je vodio Osasunu ili Atletiko da ga fudbal ne interesuje cim ode sa stadiona. 

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Djibril covece, jedno 3 menadzera za redom sam ga po defaultu uvek dovodio iz Oksera, pace zakucan na 20. Nije se nesto proslavio u Poolu, steta.

Uzeo Ligu šampiona, dao gol u finalu u penal seriji, dao dva gola u Superkupu Evrope, dao gol u finalu FA Kupa. Uništile ga povrede, ali je dobio titulu lorda :fantom:

 

 

Link to comment
2 hours ago, radisa said:

Razumem ako si mlađi, ali Brehme je jedna od najboljih levih bekova svih vremena... Uz Roberta Kralosa i Maldinija...

 

Čovek koji je sa obe noge igrao skoro podjednako, izveo je penal u finalu svetskog prvenstva, u timu Nemačke gde su Lotar, Feler, Klinsman, Litbarski,.. Slabijom™ nogom... Jednom od najboljih penla golmana svih vremena, ako ne i najboljem...

 

Jbg, za to trebaju muda do poda...

 

Jest, priznajem da ga nikad nisam gledao uzivo, kad sam poceo pratiti fudbal on je vec bio skoro gotov, a promakla mi je prica o njegovom fenomenu. 

No eto, tim vise, jos jedna recka za onaj ludacki tim :) 

Link to comment

@Plajvi Da, Meksiko je baš baksuz posljednjih decenija.

 

Izgube od Bugarske na penale, u Francuskoj im se Švabo sa lopate izvuče, osvoje grupu sa Hrvatima i Talijanima pa ispadnu od Jenkija, Maxi ih ubije onom golčinom, Robben padne za kasni poraz u utakmici koju su trebali zaključati puno ranije...

 

Dresovi su im uvijek bili moćni.

Link to comment

Sto se tice All star tima sa nundijala u Meksiku 1970 trebao je biti Bobi Mur umesto onog urugvajca u odbrani, ali mislim da nije usao u tim zbog afere kradje ogrlice na pripremama

Link to comment





Dumitresku i Raducoju '94.
 


Florin Radučoju je noćna mora svakog ozbiljnog navijača Partizana.

Imao sasvim finu karijeru u Italiji i Španiji, igrao prvo sa Piksijem u Veroni, pa u Milanu, Espanjolu i Vest Hemu.

Sent from fav toy

Link to comment

Tja, Verona je tad ispala iz lige, espanjol i vest hem prosecni klubovi, u Milanu je uzimao trofeje, ali je bio tek treca napadacka opcija, iza Masara i Papena...sve u svemu underachiever

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...