Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

posto filipenko nije tu, da ti kazem da ne misli na tu situaciju. imala je greske pri dosudjivanju ofsajda, ali ne u toj akciji iz koje je pao gol
Ok, ali opaske ovih dvaju hajvana su bili vezani uz ovu situaciju. Plus, kako ste samo vas par sokola™ zamijetili te greške? Od ovih profesionalnih goniča nema nikakvih 'ah sve je zajebala, samo to ključno nije, dakle Gray ima pravo vaistinu, ali se temporalno i nezgodno zajebo.'
Link to comment

ja ti samo govorim da sam ja gledajuci prenos vidio jednu njenu gresku (nisam gledao citavu utakmicu, samo na prekide), a nemam razlog da ne vjerujem u filipenkov sud o tome da li je napravila jos neku.

Link to comment

Ako se dobro secam posle gola je sudila jedan nepostojeci ofsajd, pomislio sam da je sigurno pod uticajem potrebe da iskompenzuje predjasnju ( ispostavice se kasnije ispravnu odluku ). Spram kolege koji je proglasen za najboljeg sudiju sveta :isuse: , njene greske ne bi trebalo ni pominjati.

Link to comment

Japan osvojio Kup Azije po 4. put, najvise u istoriji.Nezasluzeno rekao bih, igrali su dosta kilavo i jedva dobili prethodna 2 protivnika. Australija je propustila (mislim) posljednju sansu za ovu generaciju, steta.

Link to comment
Australija je propustila (mislim) posljednju sansu za ovu generaciju, steta.
Kakvi su im naslednici, ne bi me čudilo da se osnova sastava pojavi i za četri godine u istom sastavu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...