Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

Valjda bi da je to sve tako jednostavno, tj. da Fabregas moze sve sto moze Cavi i gomilu drugih stvari isti i igrao u startnoj postavi a ne bio prva zamena i njemu i Iniesti od neke 2006. godine. Ili su i Luis Aragones i Del Boske levaci koji nisu svesni da im bolji igrac konstantno sedi na klupi?

Link to comment

prilicno sam uveren da velika vecina diskutanata na pdf-u fudbal nije u zivotu sutnula loptu, a kamoli da se malo ozbiljnije bavila fudbalom.nije mi namera da omalovazavam nekoga ali price o caviju kao precenjenom igracu ili kao o nekom ko ne zasluzuje zlatnu loptu su fudbalski nepismene ( i nepristojne).ubedljivo najteza stvar u fudbalu je jednostavnost, a cavi je to doveo do savrsenstva.uz to, ima i fenomenalne saigrace.

Link to comment
prilicno sam uveren da velika vecina diskutanata na pdf-u fudbal nije u zivotu sutnula loptu, a kamoli da se malo ozbiljnije bavila fudbalom.nije mi namera da omalovazavam nekoga ali price o caviju kao precenjenom igracu ili kao o nekom ko ne zasluzuje zlatnu loptu su fudbalski nepismene ( i nepristojne).ubedljivo najteza stvar u fudbalu je jednostavnost, a cavi je to doveo do savrsenstva.uz to, ima i fenomenalne saigrace.
Psihodelijo, mi smo nebitni, poguraj ti tu pricu malo dalje. Ocigledno ljudi koji odredjuju ko je zasluzio, a ko ne ZL, fudbalske su analfabate. Nepristojne pride.Barselona igra najzahtevniji fudbal ikad. Fudbal koji zahteva vanrednu takticku disciplinu, nadprosecnu tehniku, fizicku spremu, najvise utrcavanja i dodavanja. Komplikovano u tri lepe.Jednostavan fudbal su igrali Nemci na SP. Prepuste inicijativu, uzmu loptu na sredini i za 5 sekundi, uz dva dodavanja i tri dodira eto ti ih u gol-sansi. A ti nastavljaj da sutiras loptu. Jednog dana mozda budes u rangu Milovana Djorica.Ima ona kineska da sa navijacima Barse ne vredi o fudbalu.
Link to comment
Sto se mene tice, on je oduvek bio precenjen igrac...
:lol: Malocas na onom™ forumu citam kako Pesic nije nikakav trener, nema ni metar dana otkako je Kezmanenko objavio urbi et orbi da je Vidic nula od stopera a evo ga sad i Cavi precenjen. Forum jebe kevu, definitivno najveca zabava na svetu.
Link to comment
Ima ona kineska da sa navijacima Barse ne vredi o fudbalu.
:blink:nisam primetio da neko ovde prica spanski.mada, priznajem da postoji taj umobolni trend navijanja™ za klubove koje znamo samo preko tv-a.zbog toga je zaobilazenje topica o premier ligi izuzetno preporucljivo, na primer.elem, mogu da se pohvalim da ne gajim™ emocije ni prema kojoj stranoj ekipi, bilo da su u pitanju reprezentacije, bilo klubovi.naravno da postoje izuzetno antipaticne ekipe ili pojedinci ali me to uglavnom ne sprecava da objektivno sagledam stvari.ovo za milovana djorica naravno ne razumem, a fudbaler nisam.medjutim, dovoljno sam sutirao™ loptu da budem u stanju da izuzetno cenim ono sto od fudbala prikazuje xavi.usput, mesija smatram za daleko najboljeg fudbalera danasnjice, da ne budem protumacen pogresno.mada, ni c. ronaldo nije daleko. ;) Edited by Psihodelija
Link to comment
mislim da igraju na istim pozicijama u svojim klubovima, samo što u reprezentaciji fabregasa uvek stavljaju malo ofanzivnije, jer je konkretniji u završnici
Fabregas igra sto i Iniesta, s godinama ima sanse da igra sto i Cavi. Barsa se trudi da od Thiaga napravi klona Cavija na duge staze (a izgleda da ce mali igrati i za Spaniju, propao je pokusaj Brazila da ga vrbuje)
Link to comment
Fabregas igra sto i Iniesta, s godinama ima sanse da igra sto i Cavi. Barsa se trudi da od Thiaga napravi klona Cavija na duge staze (a izgleda da ce mali igrati i za Spaniju, propao je pokusaj Brazila da ga vrbuje)
hm ne znam baš. mene u arsenalu više nasri podseća na iniestu, jer je dobar dribler i često igra po krilu. fabregasa ipak odlikuje dobar pregled, i pas igra, te je nešto povučeniji. kao xavi. međutim ume i da povuče loptu do 16erca, bez mrsomuđenja i skretanja, i to je del boske odlično koristio u završnici. tako su pobedili i paragvaj i holandiju.*a moram priznati da ne znam ni ko je thiago? Edited by dillinger
Link to comment
:lol: Malocas na onom™ forumu citam kako Pesic nije nikakav trener, nema ni metar dana otkako je Kezmanenko objavio urbi et orbi da je Vidic nula od stopera a evo ga sad i Cavi precenjen. Forum jebe kevu, definitivno najveca zabava na svetu.
Ne samo da je nula od štopera, već u ovoj zvezdi ne bi imao mesta pored Li Adija i Salate, iako ovaj drugi još nije ni stigao. :fantom:
Link to comment
:blink:nisam primetio da neko ovde prica spanski.mada, priznajem da postoji taj umobolni trend navijanja™ za klubove koje znamo samo preko tv-a.zbog toga je zaobilazenje topica o premier ligi izuzetno preporucljivo, na primer.elem, mogu da se pohvalim da ne gajim™ emocije ni prema kojoj stranoj ekipi, bilo da su u pitanju reprezentacije, bilo klubovi.naravno da postoje izuzetno antipaticne ekipe ili pojedinci ali me to uglavnom ne sprecava da objektivno sagledam stvari.ovo za milovana djorica naravno ne razumem, a fudbaler nisam.medjutim, dovoljno sam sutirao™ loptu da budem u stanju da izuzetno cenim ono sto od fudbala prikazuje xavi.usput, mesija smatram za daleko najboljeg fudbalera danasnjice, da ne budem protumacen pogresno.mada, ni c. ronaldo nije daleko. ;)
Pa to je sve ok. I sam ga cenim izuzetno. Samo igrace poput Fabregasa i Snajdera cenim vise. U tom smislu je Cavi precenjen.Za Fabregasa vec godinama tvrdim da ce biti (a sada vec jeste) najbolji spanski igrac koga sam ikada gledao.
Link to comment

"Kakvo je vaše mišljenje o Milovanu Đoriću?""Pa mislim da kada pitate kompletnu struku i sve trenere i sve ljude fudbala...ali da budu pošteni i korektni...mislim da će vam reći sve najbolje o tom čoveku, koji je potreban fudbalskoj Srbiji..." :lol:

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...