Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

2 minutes ago, Plajvi said:

Nemoguce da je Kaka '84, mora biti stariji on, igrao je na SP 02 na protiv Kine/Kostarike malo da vidi sta ima 

Mrzi me da guglam sad

 

Jest, upravu si, 1982.godište. I dalje je šampion Liverpool.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Ali te Evertonove titule su legendarne, nista nisu valorizovali kampanjama u KES, crna rupa kao sad npr. sto su svi zaboravili da je Zenit prvak kosarke u Rusiji :D 

  • +1 1
Link to comment

Secam se ih se iz kladionice pre 20-ak godina, bili su pri dnu druge lige :D Bio je neki nas sto je igrao tamo, pa je davao predloge u Tip Novostima, ne znam da li te novine i dalje izlaze

Bio je za austrijsku cvajtu on, i neki sto je igrao za Leoben, nema sanse sad imena da se setim 
 

Edited by Plajvi
Link to comment
29 minutes ago, MocaVukotic said:

Wiener SK je klub duge i svetle tradicije, puno repstativaca u prvoj polovini 20. veka

 

Ma da. Ima i nekoliko knjiga o njihovoj istoriji.

 

Meni je cool sto su navijaci stvarno zajebanti i znam nekoliko starijih ljudi (50+)  sa ozbiljnim karijerima koji idu na svaku utakmicu.

Imaju dosta pesama na engleskom i sve u svemu dobar smisao za zajebanciju. Mislim njiihovi navijaci se zovu  "prijateljice grobarske tribine". Inace iza te tribine se nalazi veliko groblje.

Link to comment
On 30.10.2022. at 4:26, Mindaugas Žukauskas said:

 

 

Zaboravio sam kakva je ovo igračina bila. I kakva dva istorijska gola u jednom dvomeču

 

 


Te iste sezone je i u Minhenu zavukao gol koji je sudija ponistio jer je svirao kraj tekme dok je on isao sam ka golu :huh:
 

 

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...