Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

Naravno da je ovo (tj. bi trebalo da bude) razlog zašto mu treba uručiti otkaz, bez daljnjeg. Ali protiv ovakvih (i sličnih) se ne boriš tako što im daš medijsku pažnju, jer te odvuku u blato sa sobom pa te dobiju na domaćem terenu, već iskoristiš neku od mjera koje su na raspolaganju (pisati RRA, podnijeti krivičnu, itd). Ovako mu samo daješ na značaju. 

Mislim, ja sam govorio o tome kako se sad po Bosni čuju krici tipa "bojkotovati srpsku robu" i slični krici od strane sličnih ovom našem, samo sa druge strane, a sve to zarad baljezganja jednog Ivana I. je bezveze skroz. Jednostavno, tog čovjeka treba ignorisati a emisiju ugasiti. Ovako će samo dodatno da učvrsti svoj položaj među ljubiteljima ovakvih viceva, kojih nažalost nije malo. 

Link to comment

Ako sve bude prolazilo uz izreku: "Pusti budalu, takve samo treba ignorisati" onda ima očas posla da se nađemo tamo gde smo bili u prvoj polovini 90ih. Jer smo ignorisali budale i njihova budaljenja.

 

Jedno je ispričati politički nekorektan vic o Muji i Hasi. Ovo je najgora pećinska uvreda za koju pećinar koji ju je izrekao duguje barem jedno sočno i ponizno izvinjenje.

Link to comment

Ja sam samo rekao da ovo treba rješavati pred nekom institucijom. Ovo će se, kako vidim završiti tako što će miđet da razvlači po blatu i zbija šale™ na račun ovih organizacija koje potpisale ovaj apel, peticiju, šta već. Ne bi mu bilo prvi put da se tako obračunava s nekim s kim ima spor. 

Edited by James Marshall
Link to comment

 

Jedno je ispričati politički nekorektan vic o Muji i Hasi. Ovo je najgora pećinska uvreda za koju pećinar koji ju je izrekao duguje barem jedno sočno i ponizno izvinjenje.

 

S tim što je problem što se ovo prvo sve više izjednačava sa ovim drugim. A ova pizda, sve i da je bila otpuštena, okrenuo bi situaciju da je on žrtva, Dare&Mare stil.

Link to comment

govance je i ranije zbijao šale™, ali niko nije reagovao na to i pored tisuću pisama poslatih rra... redak smrdo, čak i za srpske standarde.

sofercic

Link to comment

Ja sam samo rekao da ovo treba rješavati pred nekom institucijom. Ovo će se, kako vidim završiti tako što će miđet da razvlači po blatu i zbija šale™ na račun ovih organizacija koje potpisale ovaj apel, peticiju, šta već. Ne bi mu bilo prvi put da se tako obračunava s nekim s kim ima spor. 

 

Pa, da. Samo kako doci do resavanja pred nekom institucijom? Tako sto ce ga svi ignorisati? Ako tako gledas, onda bi i prijavljivanje nadleznima moglo da se podvede pod davanje znacaja svakoj budali.

Link to comment

stvarno je glupo da se raspravljamo o salama u cijem bekgraundu se nalazi jedan od najgorih zlocina posle WWII i konc logora... a pogotovo svoditi ih na zakonski imperativ.

 

pogotovo sto wc ivan ne smislja fore sam nego se time bave "profesionalci"

 

realno da ovo grcko govno od televizije ima bilo kakav poslovni integritet, decka je sledeceg jutra trebalo da saceka raspakovan radni sto i bio bi zamoljen da preda karticu za ulaz u firmu.

 

pogotovo sto se njemu taj vic svidja.

 

Pa to...Njemu "tim" smislja gegove.

To ti je srbski kapitalizam.Pozivamo se na tako _je_svugde_u_svetu kad treba deliti otkaze , ali kad treba zagrebati ozbiljno onda "pa ne mozemo preko kolena" sva neka bolecivost i briga...

Link to comment

Ja prezirem malo govedo i serem mu se na ceo koncepti i  "najmanji zajednički sadržalac između Blica i Kurira" "viceve", koje, ako se ekipa nije promenila, piše Bulić mlađi - ali moram da priznam da mi je ovaj konkretan vic pre svega nesmešan jer ne kapiram u čemu je fora. Šta kao Bosanke su volele da se povaljaju po senu s mirotvorcima? Ali kakve veze to ima s rađanjem pre 15, kao to su naučile od plavih šlemova? Zato i ne vidim kako je ovo protumačeno kao da je aluzija na silovanja koja su se u ratu dogodila... Stvarno ne kapiram, osim ako ne mislite da je tabu da se pomenu seks, Bosna i 1995 u istoj rečenici, jer je to dovoljan triger?

Link to comment

Pa, da. Samo kako doci do resavanja pred nekom institucijom? Tako sto ce ga svi ignorisati? Ako tako gledas, onda bi i prijavljivanje nadleznima moglo da se podvede pod davanje znacaja svakoj budali.

Pa recimo da te organizacije angažuju nekog dobrog advokata i ovog izuju iz cipela tako da se Grcima više isplati da ga otpuste nego da plaćaju naknadu nematerijalne štete. 

Link to comment

Pa recimo da te organizacije angažuju nekog dobrog advokata i ovog izuju iz cipela tako da se Grcima više isplati da ga otpuste nego da plaćaju naknadu nematerijalne štete. 

Tako nekako, samo sto pretnje da ce nesto biti od brze presude nema tako da....

Link to comment

ok, pokusajmo ovako:

 

vecina onih koja je 1995 u bosni radjala sa 15 je bila zrtva silovanja a ne plavih slemova.

 

hm, nategnuto. nema šanse da ovo shvati na taj način bilo ko u Srbiji kome nije to već posao. ali daj šta daš, nek bar zbog nečega neko malo oplete po govedu da se zabrine, ali prognoziram buru u čaši Rosa vode.

Link to comment

Pa recimo da te organizacije angažuju nekog dobrog advokata i ovog izuju iz cipela tako da se Grcima više isplati da ga otpuste nego da plaćaju naknadu nematerijalne štete. 

 

Daleko od toga da toj zamisli ista fali (Naprotiv!) ali zjedno sa takvom akcijom mora se poslati i poruka javnosti da organizmima koji smisljaju ovakve gadosti nema mesta na javnoj sceni. Nacekacemo se nazalost da ta poruka stigne do vecine, ali treba makar krenuti u pravom smeru.

Edited by Nesh
Link to comment

Ja prezirem malo govedo i serem mu se na ceo koncepti i  "najmanji zajednički sadržalac između Blica i Kurira" "viceve", koje, ako se ekipa nije promenila, piše Bulić mlađi - ali moram da priznam da mi je ovaj konkretan vic pre svega nesmešan jer ne kapiram u čemu je fora. Šta kao Bosanke su volele da se povaljaju po senu s mirotvorcima? Ali kakve veze to ima s rađanjem pre 15, kao to su naučile od plavih šlemova? Zato i ne vidim kako je ovo protumačeno kao da je aluzija na silovanja koja su se u ratu dogodila... Stvarno ne kapiram, osim ako ne mislite da je tabu da se pomenu seks, Bosna i 1995 u istoj rečenici, jer je to dovoljan triger?

+1 за тумачење.

Виц је у сваком случају увредљив, неумесан, глуп и није ни смешан. Није само до текстописца, Ивановића него и до уредништва које га је пустило.

Али напад да је мислио на жртве силовања је тешко доказив, самим тим скот може да се извуче из овога.

Edited by vathra
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...