Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

Sledi nam digitalizaciaj na srpski način - prelazak na YouTube.

 

SetTopBox DVT2 ostaje za vremensku prognozu i vremenske nepogode (Paja i Jare, Lepi Cane i Burduš, AV, Toma - diploma, Miljacka, ... ).

Link to comment

cek, je l` ovo ozbiljno neko ugasio emisiju ili sta vec, jer su se Ivan i drugari sprdali Vucicem, Tomom itd?

 

yup, prethodnih x puta kad se sprdao sa ženskim pravima, prajdom, pravio šale na račun silovanih žena, nije bio skinut, ali čim se dohvatio umobolnika iz vrha vlasti nije bio potreban ni RRA da ga ugasi. 

Link to comment

yup, prethodnih x puta kad se sprdao sa ženskim pravima, prajdom, pravio šale na račun silovanih žena, nije bio skinut, ali čim se dohvatio umobolnika iz vrha vlasti nije bio potreban ni RRA da ga ugasi. 

pobogu...

 

ne pratim taj show, retko sta i gledam na TV-u osim ako nije u pitanju utakmica ili naucna emisija, jedino sam preko youtube-a ispratio kada su mu gosti bili Milojko Pantic i Dino Radja :D

tako da ne znam kakva je emisija inace.. uhvatio sam jedan deo reprize kada sam bio na rucku kod mojih, gde su "4 i po muskarca" isprozivala Tomu, Kolindu, Vucka itd, pa mi je fascinantno ako su ih zbog toga ugasili

Link to comment

Ovo je pokušaj da se stoka izreklamira, i to uspešan. Da mu nije ovoga, niko ga ne bi pominjao. 

 

kažeš da emisija nije zabranjena, nego se Ivan namerno glupira, da bi ....

 

hm... ili si mislio na Tomu NIkolića ?

Link to comment

Ovo je pokušaj da se stoka izreklamira, i to uspešan. Da mu nije ovoga, niko ga ne bi pominjao. 

 

+1

 

sad je valjda sezona međusezona u tom TV svetu pa uopšte nije isključeno da pravi "štos" pre nego što najavi sledeću sezonu

Link to comment

Da je Ivanovića RRA skinula pre dva meseca, ne bih imala nikakav problem sa tim.

Ako je sad skinut, a on čak nije ni dvorska luda™ tipa Kesić, ludilo ekipe na vrhu kulminira.

Link to comment

potcenjujete ludilo koje je trenutno na vlasti

 

pa ovo ludilo ako je sklonilo ivanovića onda je "zapalo za oko" mnogo većoj populaciji nego sklanjanje olje. hoću da kažem da je luđakovo glasačko telo daleko više sa ivanovićem no sa bećkovićkom

Link to comment

pa ovo ludilo ako je sklonilo ivanovića onda je "zapalo za oko" mnogo većoj populaciji nego sklanjanje olje. hoću da kažem da je luđakovo glasačko telo daleko više sa ivanovićem no sa bećkovićkom

 

čovek je uzeo platu (penziju) i po na godišnjem planu polovini građana i nikom nije smetalo. sklanjanje govnjavog replesibilnog govna je nešto što će izazvati reakciju  tipa 0.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...