Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

apsolutno. samo to zenidba je u tim slucajevima...kako da kazem nije zenidba nego medjudrzavni ugovor. Duga je to tema, a ovo je topik o putovanjima onim turistickim, ali da, tacno je

 

Brak iz ljubavi je kao opšteprihvaćena kategorija relativno skora pojava. 

Link to comment

Prijepolje, Jabuka, Pljevlja, Djurdjevica Tara.

Odatle, ako ides ka Boki, na Zabljak, Niksic, Risan...

Ako ides ka Podgorici, odmah posle mosta skrenes levo kanjonom Tare ka Mojkovcu i izadjes na 'glavni' put, Kolasin, Podgorica.

Duze je jedva 30-ak km, ali je put bolji i sto je najvaznije eskiviras granicnu guzvu na Brodarevu.

 

Edit: do Cacka mozda najbolje autoput do Batocine, Kragujevac, Gruza, Mrcajevci.

Edited by namenski
Link to comment

Kuda za CG, Ibarskom ili autoput pa Kraljevo - Novi Pazar - Rožaje?

 

Krećem sutra sabajle, na jedan dan

ja za hn idem preko bosne zlatibor - mokra gora - višegrad - trebinje

manja je gužva, lakši put za vožnju, a ni sam put nije loš

 

do čačka ko što kaže namenski, onda imaš samo parče čačak zlatibor ibarskom

 

e

za bosnu treba zeleni karton

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ibarska je od Kraljeva naniže OK i bez gužve, na Špiljanima (GP na putu N. Pazar-Rožaje) nema gužve nikad niti na dalje sve do iza Berana tj. do spajanja sa limskom magistralom sa severa.

 

Ali je ovaj put preko Pljevalja, Đurđevića Tare i Mojkovca vama gore mnogo bliži.

Link to comment

ja za hn idem preko bosne zlatibor - mokra gora - višegrad - trebinje

manja je gužva, lakši put za vožnju, a ni sam put nije loš

 

do čačka ko što kaže namenski, onda imaš samo parče čačak zlatibor ibarskom

 

e

za bosnu treba zeleni karton

taj put preko bosne je ubedljivo najbolja varijanta. a do cacaka je ubedljivo najbolja varijanta preko mladenovca i rudnika.
Link to comment

ja se lepo udala za hrvata da bi imala gde da idem na mediteran kakav je nekad bio a on me sad tera da idemo u crnu goru :isuse:

dakle, plan je da stignemo vozom u podgoricu, ispakujemo bicikle i odatle krenemo za cetinje i lovćen pa za kotor i dalje za hnovi pa dubrovnik. Ono što me zanima je kakav je taj put, da li je jako prometan, da li paze na bicikliste, da li postoji nešto što obavezno moramo videti? da li je možda bolje da ne idemo pravo na cetinje nego prvo malo na skadar?

ja sam tamo bila baš davno, ničeg se ne sećam, pa su svaki savet i preporuka dobro došli.

idemo brdskim biciklima pa ne zavisimo od asfalta, a ni penjanja se ne plašimo. 

Edited by belch
Link to comment

taj put preko bosne je ubedljivo najbolja varijanta. a do cacaka je ubedljivo najbolja varijanta preko mladenovca i rudnika.

ja izbegavam taj deo, smaraju me one šatornje i uspon na rudnik. jednom mi se desilo da sam se spuštao 45 min iza nekog kamiona sa prikolicom, put je blago očajan a koristi ga i dosta kamiona.

preferiram auto put do kg onda mrčajevci pa čačak

bar dok ne završe onaj deo od ljiga do preljine

 

ovo preko kg je 50ak km duže ali mi je nekako lakše jer tih 50 uračunam u auto put

:lolol:

 

e

@belch

čuš ne paze na bicikl. nisam siguran da su ga videli na kolovozu. samo pažljivo

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

ja se lepo udala za hrvata da bi imala gde da idem na mediteran kakav je nekad bio a on me sad tera da idemo u crnu goru :isuse:

dakle, plan je da stignemo vozom u podgoricu, ispakujemo bicikle i odatle krenemo za cetinje i lovćen pa za kotor i dalje za hnovi pa dubrovnik. Ono što me zanima je kakav je taj put, da li je jako prometan, da li paze na bicikliste, da li postoji nešto što obavezno moramo videti? da li je možda bolje da ne idemo pravo na cetinje nego prvo malo na skadar?

ja sam tamo bila baš davno, ničeg se ne sećam, pa su svaki savet i preporuka dobro došli.

idemo brdskim biciklima pa ne zavisimo od asfalta, a ni penjanja se ne plašimo. 

 

da li kazes skadar a mislis na jezero? ako da, put od virpazara prema albaniji, na nekoliko stotina metara iznad jezera je verovatno najspektakularniji krajolik u montenegro koji sam video i vozio. put je bio krsina kada sam poslednji put tamo prosao i tesko mi je da zamislim da bi to neko obnavljao zbog par zaboravljenih malisorskih sela ali je sumanuto lepo i nije bilo sjebano, kao neki drugi delovi drzave.

Link to comment

Izbegavajte Čačak pogotovo u Petak i Subotu,jer genijalci zatvore most u sred sezone pa jedini prolaz je kroz centar,meni pre neki dan trebalo 45min da izađem iz Čačka,a obilazni putevi vode kroz zapizdine i zaseoke.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...