Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

ma nema potrebe, jasno je da ja pljujem narod ako hejtujem cevcuge za govna posred plaze, taj neki nivo higijene kog bi se postideli i u indiji i kacim clanak o siledziji koji bi bilo gde van svoje selendre zavrsio sa suncobranom u dupetu.

pogotovo ima tezinu kad mi to prebacuje neko ko tvrdi da je batina iz raja izasla.

Link to comment

neka talijanka za stolom do upravo nagovara porodicu da idu na staru banju da proba 'ljekovito blato' i sad sam u dilemi da li da im se bacim na ovaj vodic koji citaju i uz usklik nooooooo u posljednjem momentu sprijecim tragediju

ljekovito blato :D

samo su dva mjesta u hn gdje se nikad ne bih kupala a doticno djubrivo je jedno od njih

Link to comment

haha, ma to nije nista, lik je nekidan dojedrio iz hrvatske ne znajuci cg propise i popio kaznu od 1800 eura jer je isao brzinom od 7.6 cvorova,a  dozvoljeno je 7. bez upozorenja.

Link to comment

mustang je car. nek se zna. 

 

ma uzima policija u svim vidovima pare od stranaca samo tako. ovih bogatijih stranaca, sto imaju prosjecnu platu iznad cg. na pijaci cijena sira za ruse 12, za domoroce 9 eura, i tako.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...