Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

nije guzva kao prije 15 dana, ali turista ima vise nego sto je tipicno za pocetak septembra

 

e sad kad je najljepse, ja odoh na kontinent :D

E bila prijateljica sa detetom u HN i tradicionalno fasovala neki stomačni virus ili šta već. Kaže , ćerka baš bila u problemu pa otišli u bolnicu, a tamo već ih čeka red za infuziju, rutinski.

Jedino što je razdrmalo kolotečinu je što je osoblje moralo hitno na teren, naime nekoj dvojici eksplodirao onaj vodeni skuter, dok su bili oko njega...

Jel to tamo i dalje toliko loše sa vodom ili kanalizacijom?

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

ne znam sta da ti kazem. imala sam stomacni virus posljednji put prije 4 godine, prije toga ne pamtim kad. pijem vodu sa cesme, kupam se na gradskim plazama. za statistiku je potreban malo veci uzorak.

Link to comment

I ja kad sam letovao kao klinac isto ni da se setim ne mogu a šarao sam po obalo igalo , čanj, petrovac, hn , bar...

Nego me malo iznervirala ova sa tim "tradicionalno" i kao "to je dole sigurica" pa se zapitah...

 

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

ne znam sta da ti kazem. imala sam stomacni virus posljednji put prije 4 godine, prije toga ne pamtim kad. pijem vodu sa cesme, kupam se na gradskim plazama. za statistiku je potreban malo veci uzorak.

 

 

Ja sam jedan jedini put povraćala i imala temperaturu u CG kad sam bila četvrti razred osnovne.

 

Isto pijem vodu sa česme i ceo fazon™.

+1

 

 

 

e

bez stomacnog virusa

:fantom:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

ne znam sta da ti kazem. imala sam stomacni virus posljednji put prije 4 godine, prije toga ne pamtim kad. pijem vodu sa cesme, kupam se na gradskim plazama. za statistiku je potreban malo veci uzorak.

isto. al ja sam se pripremila za sve nedace balkana sa golden paste pre nego sto sam dosla.

ove godine najmanje ljudi znam da se porazboljevalo. moj utisak, cistija voda.

 

a moguce i ulicna hrana...u stvari sad kada se setim, moja sestra i misli da je od hrane svo to trovanje i jede na proverenim mestima

Edited by mustang
Link to comment

mislim da ti virusi imaju veze sa onom uličnom hranom koja je, bar po mojim kriterijumima, upitne higijensko bakterijske ispravnosti

 

U Novom jedino ponekad svratim u mesaru Miljanić, spremaju roštilj po porudžbini, čeka se.

 

Ono smeće na šetalištu ne bih uzeo ni da mi džabe daju, pogotovo one gadne pice koje stoje čitav dan na temperaturi od 50 stepeni, ne bacaju ih nikad. Još majonez kad na tu gadost stave, vrh vrhova.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...