Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

pre nego se zaljubite u montenegro airlines, imajte u vidu da im se dogadja u sezoni da poslednji dnevni let za Tivat koji kasni u dolasku a samim tim i u odlasku preusmere u Podgoricu... pa onda laganeze busom do Tivta, na aerodrom koji je zatvoren i u mraku, sa ponekim taksistom koji trazi fantasticnu sumu za voznju bilo gde. 

 

Mojoj rođaci su ladno odložili let za dva dana sada. Zamalo otkaz da popije zbog toga.

 

Inače, tivatski aerodrom nema noćna sletanja i ne treba da ih ima, pošto je zajeban na svaki moguć način. Pa kad ti bilo koja avio kompanija otkaže poslednji let predveče možeš samo da kampuješ tamo, pošto im ne pada na pamet da ti plate noćenje negde. Jednostavno otkažu i to je.

Link to comment

Zajeban je orjenski deo, kad se meša mediteranska i kontinentalna klima, pogotovo zimi. Ja zimi nisam leteo, srećom, kažu da zna da bude veoma napeto. Ono, nikad nije bilo nijedne nesreće.

Link to comment

joooj nedostaje mi :)

a sto je opasno sletanje i poletanje tamo? bas deluje prosto

 

 

mnogo mi je lepo bilo ovog leta...nadam se da cu doci i iduce godine i ostati bar dva meseca...malo je 5 nedelja ... a beograd cu da skratim na dan umesto 2-3 koliko ih je sad bilo...

Link to comment

Zajeban je orjenski deo, kad se meša mediteranska i kontinentalna klima, pogotovo zimi. Ja zimi nisam leteo, srećom, kažu da zna da bude veoma napeto. Ono, nikad nije bilo nijedne nesreće.

bilo dva puta ozbiljno. drugi put se spustio iz trećeg pokušaja, izašlo svo aerodromsko osoblje i aplaudiralo
Link to comment

@Mustang

 

Mnogo su blizu planinčuge, zato nema noćnih letova. Kad leti za Bgd on ne poleće direktno u tom pravcu, nego pravi krug oko Luštice da uhvati visinu. Vrhovi planina blizu aerodroma su 1500-1900 mnm, zajebano.

 

Nadam se da se rasčistila gužva dole, vreme je da bežim iz ovog raspalog grada. Sad je dole najlepše.

 

edit:

 

Evo fotke (veoma zumirane) tivatskog aerodroma sa Zubačkog Kabla (1894 mnm), najvišeg vrha Jadrana:

 

HlNwlPP.jpg

Edited by Anonymous
Link to comment

a sto raspao? meni se cini da se dosta izgradilo. jedino se neke stvari nikada nece promeniti ali to je do djukanovica i do mentaliteta. voda je daleko cistija nego pre, manje guzve bilo (moj utisak), bolji izbor robe, gostoljubivost bolja, brodica vise, atrakcije su lakse dostupne

Link to comment

@Mustang

 

Mnogo su blizu planinčuge, zato nema noćnih letova. Kad leti za Bgd on ne poleće direktno u tom pravcu, nego pravi krug oko Luštice da uhvati visinu. Vrhovi planina blizu aerodroma su 1500-1900 mnm, zajebano.

 

Nadam se da se rasčistila gužva dole, vreme je da bežim iz ovog raspalog grada. Sad je dole najlepše.

 

edit:

 

Evo fotke (veoma zumirane) tivatskog aerodroma sa Zubačkog Kabla (1894 mnm), najvišeg vrha Jadrana:

 

HlNwlPP.jpg

Znači problem za noćne letove je položaj aerodroma, a ne tehnička opremljenost?

To znači da ta nikad neće biti noćnih letova?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...