Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

sto bi rekla marija antoaneta: ''ko nema auto, nek se vozi jahtom''.. :)

 

jel to sto spominjete tzv 'kraljicino mulo'?

obi, ako ti nije daleko zelenika, probaj plazu kod rase, u okviru starog raspalog madjarskog hotela, sa desne strane...ima I tus, I puno debele prirodne ladovine....

 

morgana, jel znas nesto o sudbini tog hotela?

 hm, koliko znam, hotel zelenika jos nije vracen prvobitnim vlasnicima, porodici madzar, ali nesto sam pozaboravljala detalje :)

gledacu da saznam nesto, pa javljam

Link to comment

Podgorica -- Veliki požar izbio je ponovo na Luštici u Crnoj Gori, iznad sela Zabrđe.

Kako javlja portal "Boka njuz", vetar je juče popodne na nepristupačnom terenu ponovo razbuktao vatru. Načelnik hercegnovske službe zaštite i spašavanja Zlatko Ćirović kazao je da će požar najverovatnije gasiti dromaderi Direktorata za vanredne situacije Crne Gore, prenosi portal CDM.

 

Baš me čudi. Nisu nikad taj požar iznad Zabrđa ni ugasili, ostavili ga tinja, bar dok sam još uvek bio dole.

Link to comment

Gde da ide studentcka sirotinja a da su more i plaze kolko tolko ok i ciste? Ja ne bih ni ziv u cg,al su me naterale drugarice pa idemo na blic sedam dana kolima, neki najjeftiniji smestaj cemo valjda naci na licu mesta

Link to comment

A braća u RS imaju granicu prema Srbiji iz nužde tj. što moraju, ne što vole, jel tako?

 

U petak na prelazu Kotroman-Vardište sat vremena po najgorem suncu, kolona do Šargana. Hum-Šćepan polje ista priča. Pa jebemu, ako im se granica već ne pravi, mogu da metnu još jedan onaj kiosk na sred ulice, bar u dve kolone da se ide.

 

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Valjda je granica jedna od retkih centralizovanih funkcija BiH.

 

Inače, pošto sam u zalivu, nekako mi je najbolje preko Žabljaka. Ne idem više kroz Bosnu. Još kada bi rešili da zaobiđu Šavnik i nađu neko rešenje put bi bio bez greške.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Edited by Jozef K.
Link to comment

A šta su rešili sa kanjonom Morače?

Koliko traka će da teraju?

 

....shit has hit the fan...

 

Autoput (pretpostavljam da na to misliš) zaobilazi kanjon Morače, od Podgorice ide prema Mateševu, što je sada mimo glavnih putnih pravaca.

 

Prezentacija...

 

 

Svež snimak spomenute trase...

 

Link to comment

Gde da ide studentcka sirotinja a da su more i plaze kolko tolko ok i ciste? Ja ne bih ni ziv u cg,al su me naterale drugarice pa idemo na blic sedam dana kolima, neki najjeftiniji smestaj cemo valjda naci na licu mesta

herceg novi/igalo

za vas pivnica i blejanje na zidicu i na plazi dusu dalo.

Link to comment

U petak na prelazu Kotroman-Vardište sat vremena po najgorem suncu, kolona do Šargana. Hum-Šćepan polje ista priča. 

 

Oooo, pa ti si isao na rafting na Tari prosli vikend. Kako ti se svideo Hum-Scepan polje u subotu pre podne? Jel da da je Uganda-Ruanda al sa belcima? Meni se najvise dojmio most na tom granicnom prelazu, koji je verovatno napravljen od strane partizanskih inzinjera za vreme pete neprijateljske ofanzive, i nije od tada diran. Ah, da, imaju i duty free shop sa crnogorske strane, koji naravno ne radi, a i prazan je. 

Link to comment

Oooo, pa ti si isao na rafting na Tari prosli vikend. Kako ti se svideo Hum-Scepan polje u subotu pre podne? Jel da da je Uganda-Ruanda al sa belcima? Meni se najvise dojmio most na tom granicnom prelazu, koji je verovatno napravljen od strane partizanskih inzinjera za vreme pete neprijateljske ofanzive, i nije od tada diran. Ah, da, imaju i duty free shop sa crnogorske strane, koji naravno ne radi, a i prazan je.

Potpuno sam oduševljen rustičnim stilom. Vrh je što put ima i E oznaku, E-762, s tim da se od Foče do granice preporučuje upotreba tenkovskih gusenica, a i hercegovačke krave pokazuju izuzetno nejebavajući stav prema vozilima koja im nailaze u susret.

 

Obaška i železno-daščani most, i granični prelaz, a i onaj agregat na njemu što je ostao od UNPROFORa.

 

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...