Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Pojeo sam baš pljesku u tri lipe pre nego sam seo u bus, lepinja je bila takva da sam je bez preterivanja jedva gutao. Ne znam kako, kontam da imaju frekventnost prodaje potrebnu za uvek sveže namirnice.

 

I nikad neću razumeti ko može više da voli lepinju pored živog somuna :)

 

Hawaii Mate 9

Link to comment

U Pivnicu sednem ako ima mesta za šankom. Posle se možda pomerimo.

 

Ja meduze nisam video u zalivu. Ali ni delfine [emoji53]

 

Zato je stigla ogromna skalamerija da odveze dok iz Bijele za Litvaniju. Koliko čudo.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

Dockwise Vanguard se zove. Semi-submersive vessel.

 

PS. Kod mene lančani sudar. Zastoj kilometar unazad. Ko je krenuo na feri, neće skoro.

Edited by MayDay
Link to comment

lexingtonmi ispod prozora. ali zaspacu ko mala beba. udario vinjak u glavu. poserem se usput u brancin, orada bolja. napokon nasla restoran gde mogu da jedem kako mi prija

Edited by mustang
Link to comment

Ja sam prvi put probao brancin baš pre par dana, naš domaćin dole je napravio na roštilju. Nikad nisam bio neki ljubitelj ribe, ali nikad ništa bolje od iste u usta nisam stavio. Cenim da je veliki uticaj imala marinada i roštiljski način pripreme ali mi je svakako prijalo.

Link to comment

- orka. to je iznad glavnog trga, na stepenistu ka kanli kuli. onako klosarski, kao pozoriste sto je bilo, s tim da su gosti i stariji, ali simpa, ko voli. cesto imaju tematske veceri.

 

:(

 

E, a jel' tačno da je pivnicu kupio neki Nikšićanin, ili su to standardni novljanski tračevi?

 

na škveru kod bazena imaš odličnu konobu. traži san pjera, i da vidiš šta je odličnost

 

Al' da ne naručuje mušlje slučajno, imali su zanimljiv običaj da ih skidaju sa obližnjih jedrilica.

Edited by Anonymous
Link to comment

Molunat u Hrvatskoj, a i Njivice mogu da prođu. 

 

 

 

za cistiju vodu idi na zanjice ili njivice, 

 

 

Hotel u Njivicama je ove godine zatvoren, prozori na restoranu polupani, vece na plazi nije u funkciji, tus na plazi ne da na radi nego su ga razmontirali i skinuli. Ostalo je nesto lezaljki koje nisu pokradene, pa ako se pojavis dovoljno rano, imaces lezaljku. Suncobran pak neces, ako ga nisi sam poneo.

 

Pozitivno je da na plazi nema mnogo ljudi, i da je voda nestvarno (za zaliv) cista, daleko cistija od Zanjica. Iako je hotel napusten, brkata snajka na kraju puta uredno naplacuje parking 2 eura. No, posto nema suncobrana a ni restorana u koji bi se sakrio od sunca, optimalna duzina boravka je oko 2 sata. Prica se da je bivsi vlasnik ostavio 15 miliona duga za struju, vodu i kojesta, i da ce opstina prodati hotel prvom putniku namerniku koji izmiri dug. Do tada, kupanje na Njivicama je povratak u rane osamdesete, al bez tusa na plazi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...