Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Opet požari na Luštici. Bio na Pločama. Jedno od boljih mesta u Crnoj Gori. U zalivu osim požara sačekalo me je da nema vode u mom kraju. Prvi avgust je idealno vreme za restrikcije.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

Recimo da sam dosao do Njivica autobusom koji eto staje bas na parkingu kod raspalog hotela. Reci mi gde su ti lepi stekici u odnosu na tu polaznu tacku, spreman sam da idem kilometar odatle na bilo koju stranu nizbrdo, al' samo pod uslovom da na stekicu ima tus i malo hladovine?

 

Ne insistiram na lezaljkama, suncobranu, funkcionalnom veceu i ostalim drangulijama 21. veka... samo tus i 2 kvadratna metra gde ne bije sunce direkt u glavu. Jel ima tako nesto? 

Link to comment

spustis se niz hotel, drzis desnu stranu ka nenaseljenom delu. naleteces na tus posle bifea. al pre tog bifea imas delic gde mozes da budes u hladu, naslonjen peskir na zidic bifea (nekada su tu bili tusevi)

Link to comment

na njivice se ide popodne, posle 3-4h, tad vise ne treba suncobran

 

Znam to, ali u tom slucaju opcija dolaskom u Njivice autobusom ne fercera, jer poslednji Blue Line ka HN ide u 3 popodne. Ja sam napomenuo dolazak autobusom jer nemaju svi auto.

 

sta ce ti tus?

 

misim to te bas ogranicava u istrazivanju obale

 

Ne mora tus ako ne moram da sipcim mnogo tamo vamo od plaze do kuce/kola/autobusa. Ako moram, mora tus jer imam osetljivu kozu.

 

spustis se niz hotel, drzis desnu stranu ka nenaseljenom delu. naleteces na tus posle bifea. al pre tog bifea imas delic gde mozes da budes u hladu, naslonjen peskir na zidic bifea (nekada su tu bili tusevi)

 

E super, hvala. Bacio sam pogled na taj deo kad sam se spustio do mora, ali nisam detaljnije istrazivao pa sam propustio ovo o cemu pricas.

Link to comment

Ima i stara, nažalost, raspala austougarska lučica prema granici. Ali potreban je čamac, mada sam uspeo da se popnem na put pre par godina, ne znam koliko je zaraslo sada.

Link to comment

sto bi rekla marija antoaneta: ''ko nema auto, nek se vozi jahtom''.. :)

 

jel to sto spominjete tzv 'kraljicino mulo'?

obi, ako ti nije daleko zelenika, probaj plazu kod rase, u okviru starog raspalog madjarskog hotela, sa desne strane...ima I tus, I puno debele prirodne ladovine....

 

morgana, jel znas nesto o sudbini tog hotela?

Link to comment

zna li neko dobrog majstora za ono slonce, hidrofor, bure, cisternu za vodu? imamo to bure ali nas majstor zajebava, samo uzima pare...tek sto je opet stavio nov motor kako se neko kupa u kuci ono odmah pocinje da se cuje u intervalu od 10sekundi. i gleda me covek u oci i kaze tako treba. da popizidis

 

ide bure, motor i nesto nalik bojleru ili kompresoru

nikakva mudrost za mehanicara

Edited by mustang
Link to comment

sto bi rekla marija antoaneta: ''ko nema auto, nek se vozi jahtom''.. :)

 

jel to sto spominjete tzv 'kraljicino mulo'?

obi, ako ti nije daleko zelenika, probaj plazu kod rase, u okviru starog raspalog madjarskog hotela, sa desne strane...ima I tus, I puno debele prirodne ladovine....

 

morgana, jel znas nesto o sudbini tog hotela?

citas li ti majstore raspravu, ponekad, pre nego kliknes reply?

 

Anonymous je utrcao i rekao da ima sjajnih plaza po Njivicama, i da se u tom smislu ne treba smarati sa "plazom raspalog hotela". Od tog momenta pricamo o Njivicama, a ti sad dolazis sa sugestijama o plazi u... Zelenici? Jos malo da se razmases i eto nas na Plavim Horizontima. Jahtom, sa pucine.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...