Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Како су вам родитељи преживели повратак

Featured Replies

Da li se na ovom topicu racuna i povratak na 10 dana, ili mora da je za stalno? Keva je siznula zbog cinjenice da sam nepuna 2 sata od dolaska sa Surcina izasao iz stana sa sakom dinara i za 15 min se vratio sa novom mt:s karticom (zvao je odmah cim sam je ubacio u telefon), hlebom, pivom i nekim drugim namirnicama, i da sam vratio tacan kusur :Hail: Jer je ocekivala da cu se izgubiti (valjda bi me doveo cika policajac kad me nadju kako lutam izgubljen ulicama), a o parama i da ne govorimo...

  • Replies 124
  • Views 16.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Može i na 10 dana.

Da li se na ovom topicu racuna i povratak na 10 dana, ili mora da je za stalno? Keva je siznula zbog cinjenice da sam nepuna 2 sata od dolaska sa Surcina izasao iz stana sa sakom dinara i za 15 min se vratio sa novom mt:s karticom (zvao je odmah cim sam je ubacio u telefon), hlebom, pivom i nekim drugim namirnicama, i da sam vratio tacan kusur :Hail: Jer je ocekivala da cu se izgubiti (valjda bi me doveo cika policajac kad me nadju kako lutam izgubljen ulicama), a o parama i da ne govorimo...
Koliko dugo ti to nisi bio?
Koliko dugo ti to nisi bio?
Mnogo... vise od 10 godina

jesi se hookedupovao sa ex devojcicama? bitch, to sam ja :wicked:

  • Author
Mnogo... vise od 10 godina
И, како је?(рече он гласом искусног повратника)
jesi se hookedupovao sa ex devojcicama? bitch, to sam ja :wicked:
Kad (i ako) naletim na prvu od ex-devojcica™, napisacu ovde utiske i o tome. Najbolja fora bi bila da je to neka od ucesnica na ovom forumu :lol:
И, како је?(рече он гласом искусног повратника)
Zapanjujuce dobro (za sad), nema tu mnogo sta da se filozofira - svet ide dalje a sa njim i Srbija, htela ili ne htela. Ljudi izgledaju veoma normalno, niti oni usiljeni™ osmesi (stereotip "blaziranih zapadnjaka") niti neko mrstenje (stereotip "namrgodjenih i uvek pissed off" Srba). Jedan jedini susret za drzavnim organima (na aerodromu) maximalno korektan i profesionalan, saobracaj do centra zajeban, ali opet nista prema onome sto se vidja u vecim US&A gradovima, kao sto rekoh sve fino za sad.
Da li se na ovom topicu racuna i povratak na 10 dana, ili mora da je za stalno? Keva je siznula zbog cinjenice da sam nepuna 2 sata od dolaska sa Surcina izasao iz stana sa sakom dinara i za 15 min se vratio sa novom mt:s karticom (zvao je odmah cim sam je ubacio u telefon), hlebom, pivom i nekim drugim namirnicama, i da sam vratio tacan kusur :Hail: Jer je ocekivala da cu se izgubiti (valjda bi me doveo cika policajac kad me nadju kako lutam izgubljen ulicama), a o parama i da ne govorimo...
mozda se i znamo. jesi ti onaj sa crvenog krsta sto je 91 zapalio preko a kevi rekao 'kevo, idem da kupim jogurt i kifle'

Ili onaj sto je u leto 1990. otisao na koncert Stones-a u London pa se nije vratio...

mozda se i znamo. jesi ti onaj sa crvenog krsta sto je 91 zapalio preko a kevi rekao 'kevo, idem da kupim jogurt i kifle'
toplo!
Ili onaj sto je u leto 1990. otisao na koncert Stones-a u London pa se nije vratio...
toplije, toplije!

Rasejani, vratijo si se??ja sam prvih par godina po dolasku ovde imala nochne more kako odem da posetim Srbijicu i ondak se nesto desi i ne mogu da se vratim vamo..... probude me sopstveni jecaji i ne mogu da zaspim vise..... jos uvek ponekad to sanjamsta da ti kazem.. srechno? moj bata isto pati za Srbijom, dodze vamo - zaradi parice, ode tamo - potrosi parice, i tako opet dodze i vrati se....... mozda je to dobra solucija za sve koji su tako houmsik....... sto se mene tice, vratilab se samo pod jenim uslovom; da mi Ameriku presele u Srbijicu...... znaci nikad, a mozda ni tad

  • Author
sta da ti kazem.. srechno?
Е, стари рударски поздрав :).
moj bata isto pati za Srbijom, dodze vamo - zaradi parice, ode tamo - potrosi parice, i tako opet dodze i vrati se....... mozda je to dobra solucija za sve koji su tako houmsik....... sto se mene tice, vratilab se samo pod jenim uslovom; da mi Ameriku presele u Srbijicu...... znaci nikad, a mozda ni tad
Тамо је постало досадно, као телекомуњара нисам мрдао из куће... а ухватио ме и онај синдром да кад у неком граду научим све пречице и тајна места за паркирање, вожња губи драж, и треба мењати варош. А има ето већ више од пет година како нисмо почињали испочетка, кућа већ била сувише сређена и није било више ништа озбиљно да се ради на њој... а и ћ3 је хтела да студира у Европи, па смо некако једва дочекали.Вероватно ћемо попиздети временом, ал' ако смо прегурали деведестрећу, ово ће бити онако, за разоноду. Основна мера за душевни мир: у кући нема ни радија ни тевеа, нити намеравамо. Ал' зато намеравамо да мало путујемо, да видимо у шта се изметла та Европа.Једино ми жао што више нисмо комшије :)
Тамо је постало досадно, као телекомуњара нисам мрдао из куће... а ухватио ме и онај синдром да кад у неком граду научим све пречице и тајна места за паркирање, вожња губи драж, и треба мењати варош.
meni je pak tamo bilo bas tako.... uzasno dosadno i sve ostalo.. americka mesta za obichi chu verovatno za 30 godina izgustirati...... jos malo pa che i drzavljanstvo, a ondak imamo planove za juznu Ameriku
Основна мера за душевни мир: у кући нема ни радија ни тевеа, нити намеравамо. Ал' зато намеравамо да мало путујемо, да видимо у шта се изметла та Европа.
wub.gif ja imam TV koji sluzi da gosti ne misle kako sam malo šlb bez TVa.... pogledam 2 emisije u godini dana i to je to
Једино ми жао што више нисмо комшије smile.gif
ja moju najbolju drugaricu, tadasnju prvu komsinicu, i dalje zovem "komsinice"... a eto deli nas pola planete smile.gif
ja moju najbolju drugaricu, tadasnju prvu komsinicu, i dalje zovem "komsinice"... a eto deli nas pola planete smile.gif
Slicno, tako da mi je jedan "komsija" u SAD, a drugi u Kanadi. Mada, odavde gledano (edit - Australija), oni mu nekako i dodju komsije.

Edited by PPop

ja sam prvih par godina po dolasku ovde imala nochne more kako odem da posetim Srbijicu i ondak se nesto desi i ne mogu da se vratim vamo..... probude me sopstveni jecaji i ne mogu da zaspim vise..... jos uvek ponekad to sanjam
Uf i ja. I nismo jedini. Znam jos zrtava.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.