Jump to content
IGNORED

Podcast


Atreid

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Jergović je car, ali me ova epizoda uputila i na Arsenijevića, a videh danas da je i Skoča gostovao :)

 

Komentarisali smo na domicilnoj temi koliko Bevc ume da smori, ali ovde je podnošljiv....sad vidim da je gostovao i kod Galeba (Bevc), puštam to sledeće.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Poslusala konacno do kraja Galeba i Cirkovica, to je bilo zagarantovano super, jedino me Galeb sahranio kada je po n-ti put rekao "Kopernikus" :laugh: i kada je u par navrata bio onako bas samouveren u materiji maltene na nivou Cirkovica. Sledeca ce mi biti sa onim vampirologom (o kom nista ne znam)

Link to comment
On 6. 6. 2023. at 2:22, Patty Lee said:

Trenutno na You Must Remember This ide serijal Erotic 90’s, 10 epizoda je izašlo za sada koje su pokrile MPAA rating sistem, filmove Thelma & Louise, Basic Instinct, Consenting Adults, Single White Female, The Hand That Rocks the Cradle, Pretty Woman, seks simbole tog vremena (Ališa Silverston, Dru Barimor, Ejmi Fišer…), Red Shoe Diaries i poslednja ep. koju su izbacili je o Madoni.
Prošle godine su imali Erotic 80’s i to je isto bilo super: X ratings, American Gigolo, Body Double, Devet i po nedelja, Fatalna privlačnost, neonoir (Body Heat i Poštar uvek zvoni dvaput), tinejdž sexploitation, MTV, seks simboli (Bo Derek, Ričard Gir, Kevin Kostner, Šon Jang, Rob Lou, Džejm Spejder…). Prezanimljivo je.

 

http://www.youmustrememberthispodcast.com/episodes

 

Ima li sanse da se nekako izvuce jedna epizoda, da je turim na fon i slusam kad stignem?

Konkretno me zanima ova  90s Lolitas, volume 1: Drew Barrymore, Amy Fisher and Alicia Silverstone (Erotic 90’s, Part 8) / May 15, 2023

Link to comment

Ako si blizu kompa:

1. Ucitaj stranicu

2. Pritisni f11 da udjes u dev mode i otvori network tab

3. Pritisni play

4. Cekaj da vidis negde audio fajlu listi i klikni desnim na njega i izaberi open in new tab

5. Onda klinknes desnim na player i save audio.

 

Ako ne radi imas onaj ytdlp ( https://github.com/yt-dlp/yt-dlp)   ili moze probati i video downloadhelper ekstenziju.

 

@I*m with the pilots

Edited by bags
  • Hvala 1
Link to comment
30 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

Ima li sanse da se nekako izvuce jedna epizoda, da je turim na fon i slusam kad stignem?

Konkretno me zanima ova  90s Lolitas, volume 1: Drew Barrymore, Amy Fisher and Alicia Silverstone (Erotic 90’s, Part 8) / May 15, 2023

 

Izvoli

 

https://dcs.megaphone.fm/CAD8547768444.mp3?key=3977bd543a362854f949bfde2d69060f&request_event_id=6723e701-24e4-4cb6-99f5-23bcd419d68b&source=3

 

  • Hvala 1
Link to comment
19 minutes ago, Lezilebovich said:

A moze i da iskoristi neki standardni app za podcaste i dounlouduje epizodu, zar ne ?

 

Zar moze uopste u tim programima da se skida? Nisam nikad instlairala jer isuvise malo konzumiram a i fon mi je stalno na 5GB praznog mesta pa gledam da nemam programe koji mi nisu apsolutno potrebni. Kad imam fizicki fajl, mogu da radim sa njim sta hocu, dosta toga slusam i na samom kompu dok se bavim kucom ili bastom.

Link to comment

@I*m with the pilots Sorry tek sad vidim, ako imaš iphone onda downloaduješ u Podcast app-u, ne moraš ni da se subskrajbuješ na taj kanal, prosto skidaš epizode koje hoćeš da slušaš (skida ti ih na telefon, ne treba ti posle net da bi ih slušala, ova konkretna epizoda ti uzima oko 160mb). Ako si na Androidu oda bi trebalo da postoji neki sličan app za slušanje podcasta, mislim, svi rade po istom principu, može da se strimuje može i download.

  • +1 1
Link to comment

Ja koristim neki Castro za podcaste, nemam pojma valja li ali svi ostali su mi išli na živce iz nekog razloga. Spotify naročito. Šibajte ovde ako imate preporuku za  drugi podcast app. 

 

 

Edited by Mos
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...