Jump to content
IGNORED

Podcast


Atreid

Recommended Posts

Nikola Otašević kod Jao Mileta.

 

Ali na pola podkasta upada aprijatni Žule i hajdžekuje ulogu gosta do kraja emisije. Najjjjači momenat, nakon što je već ušao u neku spiku i opustio se, želeći da se obrati gostu kae: kako beše, Nikola? :lolol:

Link to comment
  • 2 weeks later...
58 minutes ago, steins said:

Mnogo mi smeta zvuk na onom podkastu Ubod Kulture. :sad:

Ne znam što to malo ne sredi onaj momak 

 

Isto sam pisao ovde, a i u komentaru na neki njegov video, čak je i odgovorio. Opravdanje je nešto u fazonu Vučića. :D

 

Msm da je sad ubacio neke bubice kada sam poslednji put pustio neki njegov klip.

Edited by Mil@n
Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

 

Isto sam pisao ovde, a i u komentaru na neki njegov video, čak je i odgovorio. Opravdanje je nešto u fazonu Vučića. :D

 

Msm da je sad ubacio neke bubice kada sam poslednji put pustio neki njegov klip.

 

Jeste ubacio bubice, al ništa nije dobio :sad:

Link to comment
20 minutes ago, steins said:

 

Jeste ubacio bubice, al ništa nije dobio :sad:

 

Ma znam, katastrofa je. Bitno da ima 5000 diskova a ne može 2 mikrofona krštena da obezbedi.

  • +1 1
Link to comment

Decoding the gurus. Dva cinicna drustvenjaka levo nastrojena, pri tome jedan Skot, seciraju intervjue i razmisljanja aktuelnih gurua tipa jordan peterson, lex, musk... 

Link to comment
On 17. 4. 2023. at 22:12, steins said:

Mnogo mi smeta zvuk na onom podkastu Ubod Kulture. :sad:

Ne znam što to malo ne sredi onaj momak 

 

Otvorite se na patreonu pa možda i uloži u opremu :whistle:

Link to comment
Odličan mjehur. Baš me vratio u vreme ljubavi prema radiju. Prosto mi je neverovatno da je taj svet nestao.
Meni je utisak da ga je pregazilo vreme i da odbija to da prihvati ili se ne snalazi najbolje pa bira neisplative platforme za svoj sadržaj kao što je Mixcloud, na primer.
  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, booyaka said:
On 22.4.2023. at 3:06, maheem said:
Odličan mjehur. Baš me vratio u vreme ljubavi prema radiju. Prosto mi je neverovatno da je taj svet nestao.

Meni je utisak da ga je pregazilo vreme i da odbija to da prihvati ili se ne snalazi najbolje pa bira neisplative platforme za svoj sadržaj kao što je Mixcloud, na primer.

Jeste, i kontradiktoran je al to je Mjehur :) Throwback u staro vreme je super. Galeb loš :(

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...