Jump to content
IGNORED

Милан Живадиновић


Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    52

  • Кристофер Лумумбо

    28

  • Mil@n

    25

  • Sludge Factory

    24

Mislim da bi neko od nas morao da odvoji malo vremena i uredi ovaj clanak kako prilici. To je najmanje sto mozemo da ucinimo za 1 legendu. Toliko nas je valjda zaduzio.

Link to comment

Jeste li mu vi dodali da igra na poziciji "UEFA PRO coach", za klub "FIFA Instructor", ili je to stajalo u originalu?Želim da verujem da te citation needed hvalospeve nije sam sastavljao, ali mi nešto ne ide...

Link to comment
  • 2 weeks later...
U CENTRUUTORAK, 19. oktobar u 21.00Šta su uzroci nasilja u Beogradu za vreme Parade ponosa i onog u Đenovi? Mogu li se te dve stvari povezati? Ko organizuje huligane i kojim interesnim grupama odgovara da se o Srbiji u svetu govori na najgori mogući način?Kako sprečiti nasilje, kako se protiv njega boriti? Kakva je uloga porodice i društva, ali i države u suzbijanja nasilja?Gosti emisije U CENTRU:PETAR BOKUN, neuropsihijatarMILAN ŽIVADINOVIĆ, fudbalski trenerSLOBODAN VUKOLIĆ, načelnik policijske uprave za BeogradSLOBODAN GEORGIJEV, novinar VremenaAutor i voditelj emisije: Đorđe Mićić
Link to comment

Govori par minuta i vec dominira! :Hail:Ziva krenuo sa vadjenjem one stvari iz gaca, "ako je imamo"!

Edited by Sludge Factory
Link to comment

"Pa da vidiš majstore kad te strpam 20 godina u ćuzu pa da vidiš majstore kad napraviš sranje pa da vidiš majstore kad odeš 20 godina u ćuzu".1 neviđeni car :Hail:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...