August 4, 201015 yr Danas popoden je bila neka utakmica na Graficarevom. Crveni protiv Belih, znaci nisu igrali Grafosi jer su oni ljubicasti. Bilo pedesetak ljudi. Video i neke namontirane ribe kako sede izdvojene od rulje.
August 5, 201015 yr Uploadovao sam klip sa Kosave.Imao sam bolji kvalitete snimka ali nikako nije hteo da uploaduje zbog velicine fajla.Sorry za kvalitet klipa.http://www.youtube.com/watch?v=biPAKtRzlB8 Baba Vangla.
August 5, 201015 yr Meni je nepojmljivo da ga svi redom zovu da gostuje, a onda zblanuto gledaju u njega, kao da su tek tada shvatili s kojom budalom dele prostor.
August 5, 201015 yr Uploadovao sam klip sa Kosave.Imao sam bolji kvalitete snimka ali nikako nije hteo da uploaduje zbog velicine fajla.Sorry za kvalitet klipa.http://www.youtube.com/watch?v=biPAKtRzlB8 Svako svakog mora da pobedi
August 7, 201015 yr Meni je nepojmljivo da ga svi redom zovu da gostuje, a onda zblanuto gledaju u njega, kao da su tek tada shvatili s kojom budalom dele prostor.Veruj mi Radulovic uopste nije bio zabrinut....BTW on vise i ne radi na TV Kosava sad je samo na Areni...
August 11, 201015 yr komentar prijatelja, inače posvećenog antisportiste, nakon što sam na FB ostavio link do Živine grupe: Imao priliku da upoznam ovu budalu... Covek je dobio nervni slom kad sam mu rekao da ne znam ko je on... :D
August 11, 201015 yr Zašto Živa nije u kombinaciji za novog stratega reprezentacije ?To bi bilo baš efektno i zbunjujuće za protivnike
August 11, 201015 yr "Pa oni nemaju pojma kakva je situacija u Nigeriji, Gani ili Obali Slonovace, pa tamo ima odlicnih, kvalitetnih igraca koji mogu da se dovedu za 2 para farmerki i par belih patika" Edited August 11, 201015 yr by kud u maglu Simovicu
August 17, 201015 yr http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2010&mm=08&dd=17&nav_id=4523981tm komentar na navedenu vestnarod gladuje a on hoće 65 000 eura,nećemo mistera hoćemo čoveka iz naroda za selektora,živadinović ili stepanović,ko je za nek preporuči(dujo, 17. avgust 2010 12:49) # Link komentaraPreporučujem (+23) Ne preporučujem (-100) Šta je ovoOvih sto negativnih glasova su tu verovatno zbog Stepanovica.
September 13, 201015 yr http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/zivadinovic-nije-pizon-za-selektora-28533.html
Create an account or sign in to comment