Jump to content
IGNORED

Милан Живадиновић


Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    52

  • Кристофер Лумумбо

    28

  • Mil@n

    25

  • Sludge Factory

    24

evo ga na sosu"ja ne mogu anticu da prigovorim sto je radio za 120 hiljada evra, a ja za 100 maraka, ali mogu da mu kazem decko nisi dobro radio"
Jebote, koji bog.Evo uhvatio sam malo pred kraj. :(
Link to comment

kakav govor jebote! o vaznosti SoSa i familije. imam suzu u oku... ali dozvolite, ima nade kaze ziva.govor ima sve: moramo da shvatimo, omladina da ide u sport a ne na ulicu ili farmu, pravda, disciplina, kada pobedimo sebe pobedicemo sve, inace cemo svi da pevamo :unsure: , djokovic, porodica, podrzavas dete, kontrolises degte, zvezde granda, najlakse je udariti na ono istureno, Sos pokazuje put...evo, dobise po krpu , how appropriate. oh jebem ti kakav shou. :lol: :lol: :lol:

Edited by Bustin
Link to comment
kakav govor jebote! o vaznosti SoSa i familije. imam suzu u oku... ali dozvolite, ima nade kaze ziva.govor ima sve: moramo da shvatimo, omladina da ide u sport a ne na ulicu ili farmu, pravda, disciplina, kada pobedimo sebe pobedicemo sve, inace cemo svi da pevamo :unsure: , djokovic, porodica, podrzavas dete, kontrolises degte, zvezde granda, najlakse je udariti na ono istureno, Sos pokazuje put...evo, dobise po krpu , how appropriate. oh jebem ti kakav shou. :lol: :lol: :lol:
dozvoli, kakvu jednu krpu? :huh:
Link to comment
dozvoli, kakvu jednu krpu? :huh:
dade voditelj poklon svoj trojci gostiju, zivi, ovom shaneru iz unutrasnjosti i nekom debelom koji tesko da je ista rekao, uglavnom se slagao sa cenjenim gostima. svako je dobio po krpu za shoferku "koja treba da ih podseca na njihovo gostovanje u ovom programu". pa nece valjda domacinski kanal kao sto sos da napuste praznih ruku. carski
Link to comment

Tek će naredne generacije shvatiti koliko su oštećene činjenicom da SOS kanalizacija na svom sajtu nema podcast, da mogu da se skidaju Tegijeve emisije ili ovakve emisije sa Živadinovićem ... Čovek više ne zna kome da se obrati. Da li Dragiši? Tegiju? Da li je Živa rekao svojima da kući snimaju sve njegove medijske nastupe?

Link to comment
  • 3 weeks later...

Najveci od svih velikih trenera je odlucio da pomogne VELESILI da se plasira na OI 2012 i SP 2014neka je srecno :D

zivadinovic_ceo.jpg Milan Živadinović selektor MijanmaraMilan Živadinović, iskusni srpski trener, novi je selektor reprezentacije Mijanmara. To je epilog višemesečnih pregovora koji su uspešno završeni u sredu u Rangunu.Čovek koji je sedeo na klupi nacionalnih timova Jugoslavije, Iraka, Gane i Jemena imaće veoma težak zadatak da ostvari pozitivne rezultate sa ekipom koja u poslednje vreme belezi samo neuspehe.Tim trenera koji predvodi Milan Živadinović, a čine ga Jovica Nikolic, legenda Crvene zvezde i Goran Živadinovic predvodiće olimpijsku selekciju Mijanmara u kvalifikacijama za Olimpijske igre u Londonu 2012 i A tim u kvalifikacima za Svetsko prvenstvoPrvi ispit očekuje ih već 23. februara kada u okviru kvalifikacija za Olimpijske igre Indija u Nju Delhiju dočekuje Mijanmar.Podsetimo, Milan Živadinović je pored četiri nacionalne selekcije predvodio i više velikih klubova kao sto su: Crvena zvezda, Budućnost, Obilić, Al Sabab, Al Nasr i Saba Bateri.Posebno se pamti period kada je bio selektor mlade reprezentacije i u fudbalsku orbitu izbacio talente kakvi su bili Dejan Stankovic, Perica Ognjenović, …Malu srpsku koloniju u Mijanmaru, pored stručnog štaba reprezentacije čine i fudbaleri koji nastupaju u tamošnjim klubovima: Saša Rankovic, Vitomir Jelić i Dragan Ljubisavljević.SOS Kanal

Edited by Далибор
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...