Jump to content
IGNORED

Милан Живадиновић


Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    52

  • Кристофер Лумумбо

    28

  • Mil@n

    25

  • Sludge Factory

    24

Ziva na sos-u upravo "strucni konsultasnt" Lokneru na utakmici za angazman gde izmedju ostalih igra i doskorasnji igrac Kelna Vucicevic :)

Link to comment
Ziva na sos-u upravo "strucni konsultasnt" Lokneru na utakmici za angazman gde izmedju ostalih igra i doskorasnji igrac Kelna Vucicevic :)
Vućićević igra za angažman? Pa taj je bolji od 90% igrača Zvezde i Partizana?
Link to comment
Vućićević igra za angažman? Pa taj je bolji od 90% igrača Zvezde i Partizana?
Koliko sam skapirao to je nesto u organizaciji Graficara odakle je on krenuo pa mozda zato ucestvuje. Inace mi je komsija i nije lud da igra u nasoj ligi.
Link to comment

Ziva opet na Svemu Osim Sporta. Jebote, jel taj covek ima gde da prespava?edit: Sad videh da je snimak. Ali to ne menja mnogo

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Jel SOS jos uvek na Marakani? Secam se da su ih nesto bili oterali pa me zanima gde su li se smestili? Ona emisija sa Zivom je izgledala kao da su dovukli paravan u neku kladionicu.

Edited by pavllle
Link to comment

zivino najblistavije izdanje je u nekoj sportskoj emisiji na recimo stankom tv od pre par godina. on jedini gost, u publici decaci a voditelj diskretan. ziva se razmahao. zalim sto sam izgubio tonski zapis tog bisera ali mozda ce neko nekad iskopati snimak. (pominjao je milijarde spermatozoida, svoje svalerske i trenerske uspehe, druzbu s sadamom, gomile skupih odela koja se valjaju papanima, apijanov leksus, pecenog vola i razocarane partizanovce, piksija kog je ostavljao na klupi, savichevica koji bi bez njega i danas ziveo na zeleznickoj stanici u pg, igrace koje je terao da se briju, nose pizame i idu u pozoriste, jadnu danasnju omladinu, segedinske kobasice, SENGULJSKU vizu...)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...