Jump to content
IGNORED

Милан Живадиновић


Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    52

  • Кристофер Лумумбо

    28

  • Mil@n

    25

  • Sludge Factory

    24

Da vam kazem, ja znam Antica od malena, on je sujetan. Dozvolite, imate jednog Boru Milutinovica, koji je trenirao tu Ganu, imate jednog Zivadinovic Milana, ja sam trenirao ove igrace, jednog Dujkovica... Zar je bilo tesko pozvati telefonom, hajde da se nadjemo na kafici, da popricamo o tim igracima? Dalje, on je trebao da se konsultuje sa nekim ko je pre godinu dana bio dole u Johanezburgu, na primer ja sam bio, kako to vreme i kako ta nadmorska visina utice na igrace.... :Hail:

Link to comment

1 boskE. vidite gol pujola, on je imao dvojicu koji su mu pravili prostor. tako je i hajduk imao... ovi nasi ne znaju, naivni slikari...ako ja dobijem zadatak da cuvam petrovica, ja cu ga cuvati sve... sve dok vas neka devojka ne prekine :lol:

Link to comment
1 boskE. vidite gol pujola, on je imao dvojicu koji su mu pravili prostor. tako je i hajduk imao... ovi nasi ne znaju, naivni slikari...ako ja dobijem zadatak da cuvam petrovica, ja cu ga cuvati sve... sve dok vas neka devojka ne prekine :lol:
i onda ziva upucje smekerski pogled i kaze: apsolutno!
Link to comment

vidim da niko ne komentarishe emisiju kod andjusa jutros... ustao sam za poslednjih pola sata, dovoljno da ga chujem kako muva neku zenu koja je zvala, kako je prichao kako je lukic uvek umeo sa pevachicama, kako danas imamo previshe pedofila lezbejki i pedera i tako :D

BTW od ponedeljka ovo mora da se kaci na YT
shta od ponedeljka?
Link to comment

pa brate, leto je, ljudi su opsteniji nego inace, SP, ovo onotreba dati ljudima cesce priliku da cuju ludje od sebe

Edited by sherman
Link to comment
  • 2 weeks later...

do sada sam, ne znam iz kog razloga, propustao zivu na kanalizaciji, a evo sad gledam i odusevljen sam. dominira u kombinaciji sa loknerom.intervjui sa klincima tipa: pretstavi se, sine, ko ti je idol i reci za koga navijas? decu najavuljuje kao buduce vedete i asove, a avala i zarkovo su, naravno, uzorni sportski kolektivi.ziva objasnjava kako je samo 10% talenat, a ostalo rad i kako je on izumeo kezmana, al nije moglo da se seti gde se to desilo :lol:

Link to comment
Poznati fudbalski trener i nekadašnji selektor SRJ Milan Živadinović tvrdi da spada u grupu onih koji nikada ne varaju i dodaje da danas u Srbiji varaju samo žene koje su u potrazi za, kako kaže, „kvalitetnim pajserom"?!- Kao mlađi voleo sam da budem sa različitim ženama, ali samo kada nisam bio u vezi. Inače, kad god sam bio u vezi, nikada nisam prevario partnerku. Ja sam, bre, za Riplija! Mislim da je prevara najveća glupost koju čovek može da napravi. Mnogo manje varanja je bilo pre, jer su muškarci imali pajsere u gaćama! To danas nije slučaj, pa je normalno da ima više prevara. Današnji momci misle da je brdo para, kuća na Dedinju i „mercedes" iz kojeg iskače pet telohranitelja nešto čime bi trebalo da zadovolje ženu. E, pa grdno se varaju. Ništa od toga nije bitno, već samo dobar pajser! Kao što je u fudbalu bitno da imaš brzinu - tvrdi popularni Živa.
pajser :Hail:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...