Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

42 minutes ago, Блок_64 said:

 

 

Hvala Gospodu Bogu da neko na vom forumu vidi kako je meni :D

ja te razumem, gledala sam 64 kojih osam godina :hihi:

  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, Блок_64 said:

Kod Karla.

Jos uvek radi.Preko puta lidla.

 

 

Da,taj valjda sto je vozio nije moga da skrene pa otkinuo semafor a kazu da mu glava odletela od kola 30 metara.

Jeste, a dekapitirani je imao nekih dvadesetak godina, i neki nam je rod 25.koleno bio mučenik...i baš sam morala dobar deo toga da vidim. :isuse:

 

Ne znam za kupleraj. Doduše, ja sam otišla 2005. odatle, možda je novijeg datuma. 

 

A ovo što kažeš kako je u 64., poseban šmek je imalo živeti pored IMT (moja zgrada odmah pored) za vreme bombardovanja. :D

Edited by Svemir Zeka
Link to comment

Zamisli tek vreme dok nisu naparavili osnovnu skolu Mladost.Tu je bila mocvara.Pored nje gde je sada djealto i ove zgrade je bilo naselje mi smo ga zvali Juzna Koreja.Uglavnom muceni romi su tu ziveli.

Edited by Блок_64
  • +1 2
Link to comment

Ne razumem se u blokove al kad spomenuste IMT već, živeli smo i mi par meseci tu negde poznih devedesetih. Stanodavac neki klinac kriminalac, u stanu kasete borbi kerova, sigurno i diler, nosio utoku u pederuši a po ubivenim očima vidi se da ju je i koristio.

 

Nas nešto gotivio, skoro ko pa rodielje, spustio nam kiriju i svaki dan navraćo na kafu i da se žali i pita šta da radi sa životom, parama, stanovima (ima ih gomilu) devojkama i tako. Utekosmo ipak čim smo mogli.

 

 

Edited by francuski sobar
  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
6 hours ago, Блок_64 said:

Zamisli tek vreme dok nisu naparavili osnovnu skolu Mladost.Tu je bila mocvara.Pored nje gde je sada djealto i ove zgrade je bilo naselje mi smo ga zvali Juzna Koreja.Uglavnom muceni romi su tu ziveli.

Već je bila Mladost kad smo se doselili, sestra mi ju je pohađala. Ali tamo gde je immo centar sad, tu je bila pustopoljina, travuljina od metar i po, zlo mi kad se vraćam noću, a vraćala sam se 5 večeri od 7 nedeljni. 

 

@francuski sobaru toj zgradi i okolnim ulazima sam poznavala više ljudi nego u bilo kom komšiluku a promenila sam 12 adresa :D

verovatno zbog bombardovanja, pa smo se solidarisali i družili. Tako da sam verovatno i tebe znala, ili te barem popisivala na izborima, ako ti je tu bilo glasačko mesto :happy:

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, gospa buba said:

shto juzna koreja??? shta fali bangladeshu? :unsure:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

bagladeš je u aranđelovcu

Link to comment

Meni to otvaranje kladionica tolikih kladionica ne ide u glavu.Ili stvarno ima veliki broj ljudi koji idu u kladionicu ili je neko debelo pranje para.

  • +1 1
Link to comment

Велики број људи иде у кладионице и то углавном више нису оне класичне мале кладионице где уђеш одиграш тикет и изађеш већ огромне где имаш и иће и пиће и милион огромних телевизора и разне неке акције да те намаме да останеш што дуже и потрошиш што више јелте.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...