Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

1 hour ago, morgana said:

 

sasvim dobra mala biblioteka i za odrasle.

 

U to vreme je bila i svojevrsni nerd klub iz uzicke, bibliotekarka Vera nas je tolerisala dok smo bunarili po knjigama i raspravljali dal je bolji komodor ili spektrum. Secam se da je pusila ko smuk, taj miris duvana i knjiga mi je vrlo drag. Cesto sam je sretao u bloku sve do pred moj odlazak iz Beograda, uvek bi nas se setila i popricali bismo malo. 
 

Edit: tu smo otkrili i (ne razumeli) Bracu Strugacki, bila su skoro kompletna dela sto je retkost, pa onda posledicno i Tarkovskog (i isto ne razumeli naravno). 

Edited by burekdzija
  • +1 5
Link to comment

Znaju oni dobro da nemaju dozvolu, i znaju da verovatno neće dobiti mesto posle ove Šapićeve "licitacije" pa pokušavaju da izvuku neke pare dok još mogu...



....shiit has hit the fan.

Link to comment

Mislilm da ne pise da imaju dozvolu, nego atest. Bas sam juce prolazio, ali mozda gresim

 

i Slavisa vise ne radi na Gusaru ... mislim da je radio bar 12-13 godina, nocne i jutarnje smene 

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Ma sve su to "fore".
Nađeš bilo koju "instituciju" da ti da neki papir, a onda taj papir proglasiš dovoljnim dokazom da si legalno na tom mestu.
Niko od njih nije imao validne papire ni do sada.



....shiit has hit the fan.

  • +1 2
Link to comment
  • 4 weeks later...

Не знам на шта конкретно мислиш, реновирају комплетан објекат сад већ месецима, добар део су срушили и зидају ново.

Link to comment

Nama je razredna odmah na pocetku ispricala da je Deveta nekad bila zenski zatvor i da su je zvali Bastilja. A jesu bile resetke na prozorima u hodnicima, pa pomislis mozda je stvarno. U vreme pre interneta, poverujes u svasta..

Link to comment
Nama je razredna odmah na pocetku ispricala da je Deveta nekad bila zenski zatvor i da su je zvali Bastilja. A jesu bile resetke na prozorima u hodnicima, pa pomislis mozda je stvarno. U vreme pre interneta, poverujes u svasta..
nema gimnazije u srbiji a da nije bila u nekom periodu svoje istorije ili zatvor ili kasarna ili oba

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...