Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

" userid="9780"] Ne mora nužno da znači da je BViK glavni izvođač radova. Verovatno su pozvani da pokažu gde su im instalacije i da se nađu na licu mesta kada neki drugi izvođač vrši radove u neposrednoj blizini instalacija vodovoda i kanalizacije.
Dakle, direktori BViK itekako znaju ko ih je pozvao, odnosno znaju "ko to tamo kopa".
 
 

Ma jasno da znaju...
To "autsorsovanje" je masovno sad u JP.
Em što je način da se mulja sa kintom, em što su JP očerupana i tehnički i u ljudstvu.
Zelenilo npr. svo košenje i bilo šta komplikovanije "daje" drugim firmama...
A koliko su stručni i koliko ih zabole vidi se na slici da su podkopali pešačku stazu ispod koje su pre godinu-dve stavili cevi za gasovod i asfaltirali preko, jbga naišla mešalica i cvrc...afa3a4eb130e3b009e5f2a77251b0599.jpg
6aeb26dc48105db3d1e7aaf90dd72ec1.jpg



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Danas bilo vijanje sa kamionima i bagerima malo B70 malo B45.
A došla je i gangulina ekipa na splav da osmatra situaciju... 00dccf8bfec850238ee19332fa860f38.jpg







... Shiit has hit the fan

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

U ozbiljne pizde se ovaj narod pretvori.Da se skupilo makar trista ljudi od ovoih radova ne bi bilo nista.

Naravno u istoj ulici sinoc se omladina pomlatila motkama nozevima itd i tada nema nigde policije.

  • +1 2
Link to comment
14 hours ago, Frank Pembleton said:


Dva komada, ali izvođači su "autsors" neka firma iz NS.
Plus BVK koji ne zna za betonske kanale od starog toplovoda...
Pa u koje karte oni gledaju?



....shiit has hit the fan.

Jel ta neka novosadska firma Montop?

 

Pitam za Zvonka... :fantom:

Link to comment
9 hours ago, Блок_64 said:

U ozbiljne pizde se ovaj narod pretvori.Da se skupilo makar trista ljudi od ovoih radova ne bi bilo nista.

Naravno u istoj ulici sinoc se omladina pomlatila motkama nozevima itd i tada nema nigde policije.

 

Ako mene pitas, ovaj narod je osvedoceno u posednjih 30 godina pizda.

 

Da li postoji neko vreme kada se skupljate i zakopavate? Ja veceras stizem u Bg i pridruzicu vam se. Kanda ne postoji neka smislena organizacija protesta? Ili se varam? 

  • +1 3
Link to comment
 
Ako mene pitas, ovaj narod je osvedoceno u posednjih 30 godina pizda.
 
Da li postoji neko vreme kada se skupljate i zakopavate? Ja veceras stizem u Bg i pridruzicu vam se. Kanda ne postoji neka smislena organizacija protesta? Ili se varam? 

Sad se vijamo sa banditima između dve lokacije --- u 45-om i 70-om.Za sada sprečavamo da postave ogradu...
Sutra je "veliko okupljanje"...
Ali treba izdržati i van toga.
Ljudi su na izmaku snaga.
bc2ad9670c5413aebd599b1f13f0227e.jpg



....shiit has hit the fan.
  • +1 5
  • Hvala 4
Link to comment

Što se tiče organizacije tu je par udruženja ZaNašKej, ZA-zajednička akcija, Savski nasip.
Možda da pogledaš profile na mrežama...
Postoje neke vajber grupe, ako neko želi mogu da ga ubacim, ali verujem da je nekima to samo opterećenje.



....shiit has hit the fan.

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
prochitala srpski blokovi isuse.gif

mozda ne bi bio ni losh neki marketing dry.png

kad je sutra?

sent from my nije bubamoto





Sad si me zbunila...
Piše u 11h...



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...