Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

ja mislila milan doteruje bashtu, kad ono :dry:

 

kad to jednog dana pozatvaraju, a desice se kad tad, nekad, jer mora nekad, gradjani ce na ulici pochupati glave jedni drugima i srbija ce prestati da postoji. toliko je to ochigledno vazno :dry:

 

kod mene u ulici, u bloku, gospode, kakvi su to nashi gradjani izbezumljeni, parkiraju se kojekuda, tuku se oko parkinga, trche obezglavljeni valjda da stignu da ulete na vreme za neshto, izbauljavaju usred noci izbezumljeni, urlaju u telefone, skoro kao da imash neki varijetet, da oprostite, dushevne bolnice pred vratima :blink:

 

ja mislim da se u 62om proshle jeseni ubio chovek odmah na izlasku, na travnjaku, neshto u pet popodne :ph34r:

Edited by gospa buba
  • +1 1
Link to comment
On 2.3.2023. at 1:40, kud u maglu Simoviću said:

neka, da deca vežbaju matematiku

:fantom:

 

Upravo, najbolje se vežbaju verovatnoće i statistike u kladionici. 

Link to comment
On 1. 3. 2023. at 21:44, Frank Pembleton said:


Koja se više ne zove tako...

Kneginja Milica se zove.

 

On 2. 3. 2023. at 0:54, gospa buba said:

ja mislim da se u 62om proshle jeseni ubio chovek odmah na izlasku, na travnjaku, neshto u pet popodne :ph34r:

Meni to normalno za te blokove. Dok sam živela u 64.. sve vrste crne hronike mogao si da posvedočiš i daš izjavu, bože me prosti 

Link to comment

Moguće da je to zato što sam vreme života u blokovima provodila budna uglavnom noću :D (učeći za faks)

pa sam svedočila, recimo, bežaniji od policije koja se završila, uh, bolje ne pisati kako...ili otimanju tašne devojci ispred ulaza, i tako, svašta nešto. Takođe sam radila jedno vreme u kafiću u 70.bloku. Upoznala sam razne klase i slojeve društva. Društvena stratifikacija. 

 

Tako ja pamtim svoje blokove. Kad sam krenula na faks, budući iz kakvog babla sam došla, studenti tamo su mi izgledali kao polaznici neke viktorijanske puritanske škole, u sve belim čarapicama i mokasinama, sa začešljanom kosom. 

 

Edited by Svemir Zeka
  • +1 2
Link to comment
11 hours ago, Svemir Zeka said:

Kneginja Milica se zove.

 

Meni to normalno za te blokove. Dok sam živela u 64.. sve vrste crne hronike mogao si da posvedočiš i daš izjavu, bože me prosti 

 

 

Hvala Gospodu Bogu da neko na vom forumu vidi kako je meni :D

  • Haha 4
Link to comment
4 hours ago, Svemir Zeka said:

Moguće da je to zato što sam vreme života u blokovima provodila budna uglavnom noću :D (učeći za faks)

pa sam svedočila, recimo, bežaniji od policije koja se završila, uh, bolje ne pisati kako...ili otimanju tašne devojci ispred ulaza, i tako, svašta nešto.

 

Idi bre to je jos i najmanji kriminal.A recimo nisi znala da smo u bloku imali i javnu kucu :D

Link to comment
3 minutes ago, Блок_64 said:

 

Idi bre to je jos i najmanji kriminal.A recimo nisi znala da smo u bloku imali i javnu kucu :D

Nisam znala, gde to? :unsure:

 

Ovo s bežanijom u ukradenom stojadinu, zakucali se u semafor bežeći, kad je to odjeknulo.....sutra imaš šta da vidiš na raskrsnici kod Šormaza. 

 

Ma bilo je svašta, nego nije svašta ni za pisanje. Sedamdeseti je bio veoma slikovit, tih godina. Kasnije (ali zapravo od čini mi se 1998.) sam radila po izborima na jugu, tu smo imali onog jednog radikala koji nas je zaključavao, pretio nam batinama, i tako....

 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Svemir Zeka said:

Nisam znala, gde to? :unsure:

Kod Karla.

Jos uvek radi.Preko puta lidla.

 

6 minutes ago, Svemir Zeka said:

Ovo s bežanijom u ukradenom stojadinu, zakucali se u semafor bežeći, kad je to odjeknulo.....sutra imaš šta da vidiš na raskrsnici kod Šormaza. 

 

Da,taj valjda sto je vozio nije moga da skrene pa otkinuo semafor a kazu da mu glava odletela od kola 30 metara.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

tu bi prisajzli to je u bežaniji

:fantom:

 

 

Da da pored autoservisa Topic.

Sad su to pitaj kurac neki cuveni apartmani imaju cak i neka svoja imena ali namena im je ista.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...