Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

(2/5)Свако ко жели да путем овог налога укаже на комунални проблем, упути предлог или сугестију потребно је да се претходно региструје. Верификација је неопходна ради спречавања евентуалне злоупотребе ресурса Града Београда

(3/5)као и да би се онемогућило ширење лажних информација или панике, а без могућности да будете пријављени, јер је у питању кривично дело. Време трајања верификације је 48 сати.



....shiit has hit the fan.

Link to comment

Nisam videla veće psovanje i mazanje govnima od ove genijalne ideje da im Beogradjani šalju lične podatke u DM kad prijavljuju komunalni problem.

I da onda čekaju na verufikaciju, koju dobijaju tako što ih zaprati neverifikovani SNS nalog.

 

Ni Ginter nije ovoliko i ovako počašćen kao SC.


 

  • +1 5
Link to comment
4 hours ago, gagilija said:

Ja nemam drugo objašnjenje sem da to namerno rade jer hoće da naprave štetu
Šta površinski pa Sava je bila onomad nadošla skoro do gornje staze full, kud i kamo više od onoga što kopaju.

 

Ako se dobro secam 94-te godine je sava bila tolika da smo sa tog nasipa pecali.U to vreme bilo pored Savskog Galeba,Bombaja,Gusara...bilo je mozda jos par splavova i neki ogroman brod diskoteka zaboravio sam kako se zove.

  • +1 1
Link to comment

Sad došli iz BVK da zatrpaju rupu i stave hidrant...
Malo smo ih iscimali da ne može "bez papira".
Onda došli sa papirima...
I kom cirkusu od zemlje mi živimo!



....shiit has hit the fan.

  • +1 2
Link to comment

Ko je u kraju nek se prošeta do "rupe" u 70-om danas u 12h pošto su ovi debili zatrpali rupu, sklapamo šator, ukidamo dežurstvo i da malo popričamo i proslavimo malu pobedu...



....shiit has hit the fan.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...