Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

hvala.

svaki dan tu dva puta prođem bajsom, ali me još više nerviraju servisi koji su se razbaškarili i baš ih briga za trotoar. kontam kad bi se ta rupa sredila, da bi i oni morali da se urede

Link to comment

hvala.

svaki dan tu dva puta prođem bajsom, ali me još više nerviraju servisi koji su se razbaškarili i baš ih briga za trotoar. kontam kad bi se ta rupa sredila, da bi i oni morali da se urede

Ma verovatno i ne bi, na zalost...

A ona svinjarija i bahatost ispred samih servisa to je tek....

Link to comment

Probajte da prijavite pa da vidimo šta će od odgovora stići.

 

Najbolje preko mojainicijativa.com

Jeeeste, pa posle da ispadne "lična samopromocija" i " sumnjive donacije" !

;-)????

Link to comment

:D Kakvi likovi...

 

Nisam mogao da se uključujem tamo na FB, a u onom što je pisao ima elemenata krivičnog dela.

Ma....

A i ovaj drugi ...

Ali meni to zaista izgledalo kao klijentelizam...

Link to comment

Ma to je "crna rupa " tu...Nereseno vlasnicko pitanje.Cujem price da se "obecava" privatnim investitorima i plac na kom je vrtic i "medicina rada"...

Ali jeste sranje onaj puteljak oko bilborda , zamalo pa pod kola...

tamo je i na regularnom trotoaru zamalo pa pod kola, ako cemo da smo realni ^_^

 

i josh se ljute shto se ljutish -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

E jel zna neko, onaj čamac za Adu kod splava Crna Maca , kad te izbaci na kopno pa kreneš do jezera, gde otprilike izađeš? Kod Režisera?

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Kad izadjes iz camca spustis se na stazu ispod nasipa i ides levo nekih 100 metara pa skrenes na stazu kroz sumu. Izbijas kod onog 8+. Kad bi bila staza kroz sumu u nivou gde izlazi camac verovatno bi izbio na rezisera. Mislim da ima neka staza i kad odes desno, ali nisam siguran gde tacno.

Link to comment

Kad izadjes iz camca spustis se na stazu ispod nasipa i ides levo nekih 100 metara pa skrenes na stazu kroz sumu. Izbijas kod onog 8+. Kad bi bila staza kroz sumu u nivou gde izlazi camac verovatno bi izbio na rezisera. Mislim da ima neka staza i kad odes desno, ali nisam siguran gde tacno.

Hvala...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...