Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

izgleda bi trebalo zutu Patku parkirati ispred opstine Novi Beograd, ovo je trenutno opstina koja najvise trpi izmene i prenamene GUP, na mnogo mesta su primeri toga...

Link to comment

Opština je slabo nadležna za bilo šta, a i Šapiću je lakše da se bavi samopromocijom na lakšim temama (mada, najavio je kandidaturu za gradonačelnika, pa se možda to i promijeni).

Link to comment

bravo, bravo!

 

 

 

btw, u j gagarina ostala je jos samo jedna slobodna livada. nije sto mi je pod prozorom, nego stvarno treba da ostane javna povrsina. 

Edited by morgana
Link to comment

pa jeste, pa Novi Beograd je postao veci krkljanac sa saobracajem od centra grada, sve zahvaljujuci "urbanizaciji". Sazidalo se toliko stanova,ja stvarno ne znam ko ce sve to da kupi ili je u pitanju samo  money-laundering...

Edited by Tvrdica
Link to comment

Какви идиоти и фолиранти воде овај град.Они ето нису знали да је гужва на Новом Београду.

Link to comment

Ovaj Folic tezak slucaj debila, sto je najgore ostace gorak ukus u ustima posle njihove vladavine od unakazenih delova grada ...

Ja nekako ovog Folića uopšte ne mogu da uzmem u razmatranje da on bilo šta odlučuje.

Verovatno će da posluži, kad krene "blame game" , kao krivac za sveeeee

Link to comment

p'naravno

neće valjda prepredena lasica vesić

 

 

Poseban bezobrazluk je iz arhiva/ormana/fioka vađenje projekata koji su predhodnim skupštinama grada odbačeni, potom ih prikazuju kako su za kratko vreme marljivim i predanim radom razradili šatro nove ideje, a onda kad se pokaže još u toku izvođenja koliko su ti odbačeni projekti zapravo urbanistički i inženjerski promašaji i sa razlogom nisu usvojeni, onda se vade kako su to bili projekti 'žutih', a oni jadni i nesretni "prinuđeni" zbog navodno potpisanih ugovora i pretnji penala da ih realizuju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...