Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Ваљало је то пољанче.Ако ни за шта друго онда за луна парк и циркус.

+1

 

 

cirkus

:(

Link to comment

jedan ponosni kupac u a bloku mi je rekao da je imao mali izbor tamo i da su stanovi uglavnom prodani. čak i u onoj sivoj čudnoj zgradi u 63. bloku između evropske i japanske su se već neki uselili (a koju ružnoću grade pored, svaka im čast). mada, evo natrium (preko puta immo centra) nije počet, a bila je ona tabla sa crtežom.

Link to comment

Ma da "insajder" iz firme koja gradi onaj Savada (pored A bloka) mi kaže da su sve skoro prodali. Zato se i pitam...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Dugo tu vec nije bio cirkus,nego bude luna park

dada, cirkus je mz kozara, zaboravila sam. ali bio je neki put i tu, kod luna parka, secam se.

 

 

edip@kums. kako u normalnim zemljama ljudi to reshavaju? sazidaju novi grad pored starog?

Edited by gospa buba
Link to comment

šta se bunite, radiće se proširenje i produženje ulice savski nasip na 2+2 sa razdelnim ostrvom.

zaboravila sam na blok 18. trenutno je na ranom javnom uvidu u paketu sa brodogradilištem

Link to comment

kad i taj bg h2o II završe u jurija gagarina će biti 500000 ljudi i 150000 kola. malo će im biti 12 traka, a ne ovih 6

 

Da li oni imaju predviđene parkinge u A bloku i Savadi?

Parajlijama/hipsterima koji imaju kola je ispod časti da idu prevozom, zagušenja će biti stravična. Javni prevoz za sada korektno saobraća, ali šta vredi kad oni neće u njega.

Link to comment

privatna bolnica, pretpostavljam? :unsure:

 

da li drzava razmatra uvodjenje josh koje srednje shkole za nbg/munze, sa lokacijom nbg. ako bi moglo?nije dovoljno shto nema dosta za nas, nego i ovi iz preko pocheli da prelaze, kao bash im dobre deveta i deseta <_<

 

mislim, bilo bi elementarno da gimnazijsko odeljenje ne broji 39 do 42 :blink:

Edited by gospa buba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...