Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

plan za blok 42, novu autobusku i žel stanicu je usvojen prošle godine.

izgleda da imaju probleme sa rešavanjem imovine.

pominje se neko vraćanje parcele/a prethodnim vlasnicima kroz restituciju.

valjda im je gotova projektna dokumentacija.

 

Koliko ima smisla priča (pročitao na beobuildu) da su pokojne kulise terazije podignute da bi se izbeglo vraćanje tog placa prethodnim vlasnicima?

Kao, ako ništa nije sagrađeno, takav plac se vraća manje više odmah, a ako je nešto sagrađeno (ili "sagrađeno") postupak nije tako brz.

 

edit: prastajte ako sam vec pitao ovo isto... jbg

Edited by Frile
Link to comment

E da, sad će i još jedna kula. Ako ste primetili bilborde o popustu u Tehnomaniji to je zato što moraju da izađu iz objekta. Rasprodaja je i u onom salonu nameštaja pored. Pošto se to ruši. Ionako je bio "privremeni objekat" e tu će da nikne ona kula što je do sada pet puta menjala lokaciju...

 

....shit has hit the fan...

 

Ако се добро сећам у стара добра времена ту је био опелов салон аутомобила,продаја и сервис.

Link to comment

koliko treba da razore ovaj IMT. baš gledam mapu. besmisao.

 

 

Минимум још 30 година.Док се реше сви имовинско правни односи док се исплате коме је све имт дужан дај боже да се и за 30 све заврши.

Link to comment

Koliko ima smisla priča (pročitao na beobuildu) da su pokojne kulise terazije podignute da bi se izbeglo vraćanje tog placa prethodnim vlasnicima?

Kao, ako ništa nije sagrađeno, takav plac se vraća manje više odmah, a ako je nešto sagrađeno (ili "sagrađeno") postupak nije tako brz.

 

edit: prastajte ako sam vec pitao ovo isto... jbg

 

pokojne terazije su najverovatnije izgrađene da bi se lova nekome uterala u džep.

nešto nisam ubeđena da su bili toliko dalekovidi po pitanju restitucije

Edited by beta kentauri
Link to comment

pokojne terazije su najverovatnije izgrađene da bi se lova nekome uterala u džep.

nešto nisam ubeđena da su bili toliko dalekovidi po pitanju restitucije

Moguće.To za uterivanje kinte sigurno.A ovo za restituciju, pa već su procesi bili u toku...

Link to comment

koliko treba da razore ovaj IMT. baš gledam mapu. besmisao.

 

Kada je građen nije bio okružen zgradama. Koliko znam IMT ima lokaciju van grada gde je trebalo da se premesti. 

Link to comment

imt trentno mogu da presele na nbg. biće im dovoljna jedna parcela

zar ne beše to prodato nekom konzorcijumu(zepter beko & co.)?

Link to comment

to je ogroman plac. hektari su u pitanju

a šta je sa onom livnicom, fob se zvala

jel i ona ide u paketu sa imt ili je tu već nešto izgrađeno. nije mi više u videokrugu

Link to comment

Јесте и саградио објекат на месту где су били спортски терени и да кажем ливада а оставио оно ругло онако да стоји.

Ма и ко нас јебе само смо криви.

Link to comment

Pa da tako im bilo jeftinije, treba dati pare da se livnica razmontira...

Nego meni je enigma ono divlje parče od Rodića do saobraćajnice u OB , sad su ga malo i raskrčili... Jel to njihovo pa se prave ludi ili...

I gde recimo može da se vide te parcele , šta je čije?

 

 

....shit has hit the fan...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...