Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

E da sad mi pade na pamet...

To će sad biti skoro u nivou onih hacijendi porodice Nikolić i kamarile...

 

....shit has hit the fan...

pa ne moze plebs tek tako da im se muva okokuce? :o

Link to comment

E da sad mi pade na pamet...

To će sad biti skoro u nivou onih hacijendi porodice Nikolić i kamarile...

 

....shit has hit the fan...

jače hacijende - gradili ko da je mmlug

 

čobani

Link to comment

Pobeze mi buvljak jos nekih 4-5 km  <_<

 

http://fortyfivers.blogspot.rs/p/buvljak-i-zvanicno-iza-bloka-45.html

 

mada iskreno ne pamtim kad sam tamo poslednji put kupio nesto pametno.

 

+ Nemenikuce i Azbukovica

 

Cini mi se da su ove alternativne lokacije stavili samo da bi zakljucili da je moglo i gore

"U opticaju za novu lokaciju buvljaka bili su placevi u Rakovici , Leštanima i Zemunu ."

 

onda su mogli komotno i u vranje da ga prebace :D

Link to comment

Taman da se oslobodi atraktivna lokacija za gradnju stanova.

 

 

Oslobadjanje atraktivne lokacije za gradnju stanova nije lose samo po sebi. Skandalozno je da visokourbanizovani Novi Bgd bude presjecen pustopoljinom, zapustenom zeljeznickom stanicom, akcenat na zapustenom, kao i nepreglednim nizom tezgi.

Jedini valjani kontraargument mi je Bubin, obalu trositi na buvljak je skandal druge vrste.

Cuvanje zatecene gradske infrastrukture ne treba da se pretvori u pandan radikalnom pokretu zelenih. To sto je Beograd na vodi krs, ne znaci da je svaki gradjevinski poduhvat krs.

Da, moguce je da je i Lezilebov saobracajni argument ok, ne znam da proracunam.

 

mislim da će tu ići nešto u vezi saobraćaja. nije baš ta lokacija uz most i prugu za stambenu zgradu.

 

 

Pobeze mi buvljak jos nekih 4-5 km  <_<

 

http://fortyfivers.blogspot.rs/p/buvljak-i-zvanicno-iza-bloka-45.html

 

mada iskreno ne pamtim kad sam tamo poslednji put kupio nesto pametno.

 

+ Nemenikuce i Azbukovica

 

Cini mi se da su ove alternativne lokacije stavili samo da bi zakljucili da je moglo i gore

  :( meni buvljak bio dosta značajan. komplet kućna hemija, pelene, alternativna ikea, sve te sitnice za kuću, male popravke.

baš idiotski što će ga pomerati. ubiće promet i prihode tim ljudima. al dobro, oni svakako nisu u pdv sistemu pa država nema milosti. baš glupo da izmeštaju.

Edited by Ravanelli
Link to comment

mislim da će tu ići nešto u vezi saobraćaja. nije baš ta lokacija uz most i prugu za stambenu zgradu.

 

 

:( meni buvljak bio dosta značajan. komplet kućna hemija, pelene, sve te sitnice za kuću, male popravke.

baš idiotski što će ga pomerati. ubiće promet tim ljudima.

Pa to sahraniće ih...

A što se tiče blizine puta, ma ovde sve prolazi, eno ti West65 ili kako već ispred prozora će da im bude ulivanje u T.Bunar, pa opet ekskluzivni stanovi 2k evra kvadrat...

Link to comment

mislim da će tu ići nešto u vezi saobraćaja. nije baš ta lokacija uz most i prugu za stambenu zgradu.

pa stoji u linku, a i godinama se prica o tome:

"Razlog pomeranja buvljaka je izgradnja autobuske i železničke stanice na Novom Beogradu."

 

sad jedino ne znam koliko ce zauzeti te dve stanice, pa ako ostane mesta za kakvu kulu ili makar kulicu :fantom:

Edited by pbg12345
Link to comment

E da, sad će i još jedna kula. Ako ste primetili bilborde o popustu u Tehnomaniji to je zato što moraju da izađu iz objekta. Rasprodaja je i u onom salonu nameštaja pored. Pošto se to ruši. Ionako je bio "privremeni objekat" e tu će da nikne ona kula što je do sada pet puta menjala lokaciju...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

pa stoji u linku, a i godinama se prica o tome:

"Razlog pomeranja buvljaka je izgradnja autobuske i železničke stanice na Novom Beogradu."

 

sad jedino ne znam koliko ce zauzeti te dve stanice, pa ako ostane mesta za kakvu kulu ili makar kulicu :fantom:

 

plan za blok 42, novu autobusku i žel stanicu je usvojen prošle godine.

izgleda da imaju probleme sa rešavanjem imovine.

pominje se neko vraćanje parcele/a prethodnim vlasnicima kroz restituciju.

valjda im je gotova projektna dokumentacija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...