Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

i, kako je bilo ? da li su bili i ovi sa druge strane https://www.facebook.com/Udruzenje-ljubitelja-reke-Save-Zeleni-Raj-284359441596992/ ?

Jesu, bilo zabavno, bili oni došli da "ukažu" a bilo je i par pripadnika službe da obesmisle pitanjima:A što se ne bunite koliko je nasip kod brodogradilišta?

Realno, ništa korisno se baš i nije saznalo ali ok...

Ajde može i još neko ko je bio fa napiše ;-)

Link to comment

Sto si okacio proslogodisnji vatromet? :D

 

Kad si mogao da malo sacekas i okacis...

 

Pa ovo je bila "pozivnica" na ovogodišnji...

A i ovaj je sniman khm ajd da ne psujem...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Pročitao sam danas pismo jednog našeg Novobeograđanina. Žalio se na koncert koji je održan 1. januara uveče, a organizovala ga je opština Novi Beograd.

Čovek je naveo da dobar deo ljudi koji živi u tom kraju nije mogao da provede mirno prvo novogodišnje veče i da nismo trebali "reprizu dočeka" da organizujemo na toj lokaciji, jer jedno je novogodišnja noć, a drugo, dan posle, to jest veče posle.

Moram priznati da je čovek potpuno u pravu i da kako njemu, tako i svim Novobeograđanima koji žive u blizini Merkatora, želim ovom prilikom da se javno izvinim. Moja je greška, jednostavno sam prevideo i sad mi je jako žao, da sigurno veliki broj ljudi, 1. januar želi da provede u mirnoj atmosferi pordičnog doma i da ako uzmemo u obzir da ipak u novogodišnjoj noći koncert i buka može da se toleriše, dan posle, za to nije bilo razloga.

I pored toga što mi je izuzetno drago da su nam nastupile grupe poput S.A.R.S.-a i Beogradskog Sindikata i što se na hiljade ljudi to veče zaista lepo provelo bez jednog, jedinog incidenta, žao mi je, što smo zahvaljujići glasnoj muzici, nekome uneli nemir u njegov porodični dom. Da mogu da vratim vreme, reprizu ne bismo organizovali, a pokušali bi ove sjajne izvođače da stavimo u novogodišnje veče.

Izvinjavam se još jednom svim Novobeograđanima, kojima je muzika te večeri smetala i preuzimam svu odgovornost za sam događaj, jer je odluka i greška bila isključivo moja.

 

nek se sam javi ko je pisao ganguli

:fantom:

Link to comment

nek se sam javi ko je pisao ganguli

:fantom:

nisam ja :D

 

mada sam inicijalno imala osamstopesto primedbi i shto su mi basovi cijepali kroz pesak ukucu, nachelno smo dosta lagodno pretekli preko tog dogadjaja. nisu nam zaposedali parkinge, nisu nas zapishali svuda okolo, nije bilo djubreta, nismo pljachkani, obezbedjenje je bilo ok, panduri su bili ok i nekako je ispalo da je to bio parti za roditelje sa klincima i neke tinejdjere. pochelo je kad su rekli zavrshilo se kad su rekli. sve zajedno sam mislila da ce da bude mnogo strashnije i vec sam se oshtrila na besno pismo, ali zapravo bez razloga.

 

najneprijatnije su bile tonske probe od 18-20. sami koncerti ne bogznakako.

 

mislim da se skuplo preko milion dindzi humanitarno. dakle - ako, shto se mene tiche. mislim da sam seljanka shto sam uopshte panichila ^_^

 

a  gangula vazda iznenadi -_-

 

 

 

jebiga, po celo leto cepaju odnekud do 5-6 ujutro, ne mozemo ni da lociramo gde, chetvrtak - nedelja noc vezano, lepo stavish glavu pod jastuk i svejedno mozak da ti ispadne. mislim da uopshte nije nbg, dosad bi neko provalio. i zabole bilo koga :ph34r:

Edited by gospa buba
Link to comment

Jedan deda i jedan unuk (obojica su, igrom slučaja, vaši veoma bliski rođaci :D ) bi meni bili prvoosumnjičeni :lolol:

deda i unuk su bili u munzeju prvi dan, a drugi dan na sarsu ^_^

 

@rene. vi, renesansni humanisto imate vishe postova od mene. smatvam da tome tveba stati ukvaj ^_^

 

idi negde, odmori par dana :D

Edited by gospa buba
Link to comment

vaistinu je bio.

 

 

 

elem. chovek mora da podesi sve senzore i alarme da prepozna na vreme kad pochinje da postaje nadzak :unsure:

Edited by gospa buba
Link to comment

deda i unuk su bili u munzeju prvi dan, a drugi dan na sarsu ^_^

 

Da zavaraju trag -_-

Bio je i Gašić onomad u blatu u njivama pored beogradskog aerodroma u Kruševcu.

Link to comment

Da zavaraju trag -_-

Bio je i Gašić onomad u blatu u njivama pored beogradskog aerodroma u Kruševcu.

smejem se a plakao bih :(

 

kako je taj gashic nesrecna metafora za bilo shta. gde god chachnesh il je neko uvredjen ili mrtav ili oba <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...