Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Ti si sigurno išao u Lenjin/Gundulić, pa si se nonstop šibao sa ovim iz 25-og <_< ...
mi iz 25-og smo bili dobra i miroljubiva deca, to su insinuacije <_< eto, bili smo takoreci prava deca cveca, sa ekoloskom svescu koja je ostavila traga i na danasnjim generacijama: lepo stoji sada grafit na zidu sale za fizickokisha pada trava raste ja je sushim pa je pushim :lol: eh, deca, deca :smajlisetnoguzdahacikiceugodinama: Edited by Pontijak
Link to comment
Pa ja imala zelju da potvrdim cool.gif
E, sto ti je ekrance bez slike i zvuka. Pa, dok se sporazumes sa nekim tipkas, tipkas... :rolleyes: I ja sam podosta izisla iz konteksta i nisam sigurna da li nesto zvucki kako sam to ja zamislila. Reagujem tek kad neko reaguje na napisano.
Link to comment
Tu sam :)Gde je blok 36?Ovi preko autoputa su 37 i 38
pa kako sad Munze Konza a blok 34? (;e mislim da je 36 pre autoputa, ali bas bas malo pre, tamo gde je posta, maxi i ona mala pijaca?
Link to comment
Tu sam :)Gde je blok 36?Ovi preko autoputa su 37 i 38
tamo gde je fdu!slabo poznajem nb! al učim se. doduše ostale delove znam ko u svoj džep! :) kom bloku pripada ul.narodnih heroja?
Link to comment
tamo gde je fdu!slabo poznajem nb! al učim se. doduše ostale delove znam ko u svoj džep! :) kom bloku pripada ul.narodnih heroja?
raznim..konkurises na fdu?
Link to comment
tamo gde je fdu!slabo poznajem nb! al učim se. doduše ostale delove znam ko u svoj džep! :) kom bloku pripada ul.narodnih heroja?
fdu je u bloku 39. mozda ces da zivis u zgradi fakulteta posto u tom bloku nema stambenih zgrada :D a za 36-ti prvi put cujem.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...