Jump to content
IGNORED

Punk&Prikljucenije


fabius maximus

Recommended Posts

Možda smo moji drugari i ja seljaci, ali kad bismo na žurci čuli Gobline, ispišali bismo se po tepihu domaćina, uzeli svo pivo sa žurke i onda otišli.
niste seljaci, samo ne date na sebe.
Link to comment
Možda smo moji drugari i ja seljaci, ali kad bismo na žurci čuli Gobline, ispišali bismo se po tepihu domaćina, uzeli svo pivo sa žurke i onda otišli.
A jel to bio revolt sprocu Goblena ili su upravo Gobleni u vama budili to Sid-Wattyjevstvo koje je moralo izbiti napolje?
Link to comment
A jel to bio revolt sprocu Goblena ili su upravo Gobleni u vama budili to Sid-Wattyjevstvo koje je moralo izbiti napolje?
Nekad kad su prašili Goblini, bar se znalo šta je pank.
Link to comment
Kula! Sad znam zasto je JSO spalio diskac! Kulska pank krv je to!!!
I dan-danas, kad dođe nekakav anarho-pank bend u Kulu, oseti se stari zov panka, kao nekad kad prašiše Goblini...
Link to comment
Simpatični mladići.Meni su od Riječkih bendova, uz Pase naravno, najboljihttp://www.youtube.com/watch?v=uGmwqFH9FpsPlus u ovoj pesmi imaju veoma specijalnog gosta :Hail: Izgleda nema na tjubu njihova live obrada Guns of Brixton, jedna od boljih verzija.I da se unapred izvinim gospodi zaebanim korovcima i krasterima što na temi o panku ostavljam ska pesmu. :unsure:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...