Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

17 minutes ago, Valkyrie said:

Treba mi preporuka za boju za beton, hoću da ofarbam pod u podrumu. Neće se mnogo gaziti, ne planiram dole da živim. Bitno mi je da se brzo suši i da mogu da perem posle pod normalno, eto. 

 

Ono što sam ja viđao je najčešće neka siva ili neki ton ka nekoj plavičastoj boji. Da kažemo plavičasto-siva boja.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

9 minutes ago, Singer said:

 

Ono što sam ja viđao je najčešće neka siva ili neki ton ka nekoj plavičastoj boji. Da kažemo plavičasto-siva boja.

 

 

I onako, na dodir je... ne znam ...

 

@Valkyrie trazi prosto podnu boju za beton. Mislim da ima po vecim farbarama.

Edited by Caligula
Link to comment

Vidite deco - kad pokušate da uhvatite zlatnu ribicu na crvića velika je verovatnoća da će zagristi i neka druga riba, kao recimo... :fantom:

 

 

 

@Valkyrie Uđi u Romu kod Lidla, bukvalno ponovi ovo što si napisala. Majstor će te pita koliko kvadrata. Ti reci. Onda će da ti kaže kako da je primeniš. Ti klimni glavom, plati i izađi.

Meni svaki put radilo bez greške i bio super zadovoljan.

Link to comment
11 minutes ago, Singer said:

Vidite deco - kad pokušate da uhvatite zlatnu ribicu na crvića velika je verovatnoća da će zagristi i neka druga riba, kao recimo... :fantom:

 

 

 

@Valkyrie Uđi u Romu kod Lidla, bukvalno ponovi ovo što si napisala. Majstor će te pita koliko kvadrata. Ti reci. Onda će da ti kaže kako da je primeniš. Ti klimni glavom, plati i izađi.

Meni svaki put radilo bez greške i bio super zadovoljan.

Jeeesteee, da je tako predložio bi joj tamno ljubičastu :fantom:

  • Wub 1
Link to comment

ne daj se, @maheem, pusti dušmanine

 

@Singer kralju, što didem u Romu kad u Fontani ima radnja s tim ludorijama? Tu sam već kupila za krečenje (okrečila, izgledam ko pokojni Toza al ne žalim) nego mi šunulo da obojim i pod i da bude ko kutija lepo. 

 

a što da ne pitam najpre na ovom svetom topiku pa da odem tamo samouvereno, a ne ko koza pa da mi uvale nešto svemirsko :mad:

Link to comment
Just now, Valkyrie said:

ne daj se, @maheem, pusti dušmanine

 

@Singer kralju, što didem u Romu kad u Fontani ima radnja s tim ludorijama? Tu sam već kupila za krečenje (okrečila, izgledam ko pokojni Toza al ne žalim) nego mi šunulo da obojim i pod i da bude ko kutija lepo. 

 

a što da ne pitam najpre na ovom svetom topiku pa da odem tamo samouvereno, a ne ko koza pa da mi uvale nešto svemirsko :mad:

 

Pa ja reko' pošto si svako malo kod Lidla pa ti to tu a "širok dijapazon".

Moš' i u Fontani, ja podelio iskustvo iz Rome... tamo su ti majstori i trgovci. Nema loženje, sve legit.

Link to comment
3 hours ago, Valkyrie said:

Treba mi preporuka za boju za beton, hoću da ofarbam pod u podrumu. Neće se mnogo gaziti, ne planiram dole da živim. Bitno mi je da se brzo suši i da mogu da perem posle pod normalno, eto. 

 

 

Recimo cool boja za beton na vodenoj bazi.Ne smrdi ok je i imas je recimo u okovu.

 

Proizovdi se u dosta nijansi.

Edited by Блок_64
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
9 hours ago, Блок_64 said:

Recimo cool boja za beton na vodenoj bazi.Ne smrdi ok je i imas je recimo u okovu.

Proizovdi se u dosta nijansi.

hvala ti, tebe nikad ne mogu da tagujem jer ti je nick ćirilicom a tebe očekujem sa konstruktivnim savetom :heart:

 

kad uđem u Okov, ne izlazim sat vremena :blush:

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...